T. DRUCKER DOBRÁ VOĽBA V TA3 12.01.2020 : SMER - SD ma nulový potenciál byť v ďalšej vláde.
T. DRUCKER DOBRÁ VOĽBA V TA3 12.01.2020 : SMER - SD ma nulový potenciál byť v ďalšej vláde.
Kiska chce post ministra vnútra lebo strana SMER - SD o to neusiluje?
Denník "PRAVDA" účelovo podsúva pred voľbami KAUZY p. Kisku. Je zaujímave, že o "MAFIÁNSKYCH" praktikách SMERu - SD a klientelizmu "MIENKOTVORNÝ" denník nepíše?!
Prečo to /Hlúpa chyba Kisku, volebné heslo odpísal od sudcu z kauzy pozemky/ "PRAVDA" účelovo vytiahla tesne pred voľbami? Tento denník strany SMER - SD pragmatický dehonestuje opozíciu. Lebo FICO! Aj to, že strana Za ľudí usiluje o post Ministerstva vnútra. Tieto "objektívne" noviny nepíšu, že SMER - SD potrebuje toto ministerstvo za účelom...?!
Vládnuť bude SMER - SD s SME Rodina "spermiak" s tichou podporou ĽSNS. Pelle iba zvaní, že s Kotlebovou stranou nie po voľbách. Aj slová padní komu padní majú "hodnotu" ak sa to netýka strany SMER.
Minister, ktorý mal styk s maloletými.
Si truľo Pelle je premiérom iba vďaka Ficovi a Kiskovi. SMER už nikdy má mafiánske praktiky, rozkráda a je "zločinecká" ...
PRAVDA robí veľkú propagandu svojej strane SMER - SD.
Zdá sa, že stále málo zabrala... Papá Fico. Pelle atď.
Ak by sa parlamentné voľby konali na začiatku januára, vyhral by ich vládny Smer so ziskom 17,7 percenta hlasov.
Na druhom mieste sú Kotlebovci, ktorých by volilo 11,7 percenta respondentov.
Za nimi nasleduje strana Za ľudí, ktorá dosiahla podporu 10,4 percenta.
Môžete viac očierňovať Kisku napokon, aby voľby nevyhrala ĽSNS?! SMER je na čase isť do opozície... Dosť bolo mafiánskych praktík a klientelizmu.
Tieto noviny vedia ako na voliča SMERU. Vytiahli na p. Kisku a stranu Za ľudí článok Ficove obedy a vlaky zadarmo chce Kiska zmeniť. Nenapísali však ako to chcú ZMENIŤ?! PRAVDA vyvoláva dojem a tak to neobjektívne podsúva "ZRUŠIŤ VLAKY ZADARMO". Strana ZA ľudí s jej lídrom nech urobia čokoľvek dobré SMER a "mienkotvorní denník" to aj tak odsúdia, skritizujú a zdehonestujú. Volič SMERU a jej "bulvár PRAVDA" pošpinia všetko..
Hej "teplý" chlapík Pelle dobré vyzerá. A čo nato Koleník?
Pelle je slabý premiér robí len to čo Fico a SMER "stará zmena" požadujú. To, že SMER - SD má skalných voličov a dokonca podľa posledného prieskumu rastie / má vraj 22,5 % / , nie je je zásluhou Pelleho, ale neschopnosťou súčasnej opozície spolupracovať a vytvoriť zodpovednú a progresívnu alternatívu... "Nový" SMER - SD nie je dôveryhodní a už vôbec nie šťastné riešenie vládnutia. Slovensko žiaľ prekvitá za vlády SMER - SD klientelizmom a rozšírila sa tu /alebo udomácnila?/ "mafia". Zlo poráža dobro...! https://tema.aktuality.sk/mafia-na-slovensku
p. Pellegrini očista politického a spoločenského života života nastane iba vtedy, ak vládny Smer - SD sa očistí nielen kozmetický, ale de facto a de jure. PF 2020.
Pelle je slabý premiér. Ten pozná iba naučenú frázu stále omielanú, "padní komu padní". Len, aby sa to netýkalo predstaviteľov strany "Nový" SMER - SD "nová ZMENA". Má uhľadenú rétoriku a pošlušné plní príkazy "šéfa" Fica. Skorunpovaní "Nový SMER" robí aj nemožné, aby vyhral voľby a vládol naďalej...
(NE)OBJEKTÍVNI DENNÍK "PRAVDA" s Matovičom vedia servírovať ako zničiť Kisku a súčasnú opozíciu. "Mafiánske praktiky strany Smer - SD a ich kauzy neriešia tak urputné...
"Teplý" Pelle je ako "Sóroš" Fico. Iba s uhladenou rétorikou.
K MATOVIĆOVI je škoda sa vyjadrovať. On zradí a pokazí všetko. Lebo on je čistý, úprimný a sa nebojí byť "bláznom"?!
Rozmýšľam, či je slovenský národ na tom tak zle, alebo či len v Smere si myslia, že ich voliči sú slepí a hluchí. Alebo sa vo svojom zúfalstve smerácki stratégovia skúšajú čokoľvek, lebo je to už aj tak jedno?
Každopádne, aby sa náhodou nezabudlo, treba pripomenúť jednu zásadnú vec: Nový Smer a Smer pôvodný sa v ničom nelíšia. Absolútne v ničom. Namiesto toho však nasledovali stovky korupčných káuz, rozkrádanie, aké sme ešte nezažili a zároveň volebná korupcia – aby voliči príliš neriešili, čo mohli mať, keby smeráci nekradli.
Pellegrini, ktorý nie je žiadnou „novou tvárou“ akéhosi Nového Smeru. Pellegrini je členom Smeru už 20 rokov, za Smer bol štátnym tajomníkom, ministrom, predsedom NR SR a teraz premiérom. Teda prakticky všetkým.
Celé tie roky bol ticho. Neozval sa, ani keď vyšla nahrávka Gorily, kde Fico hovorí, že rozkrádačky v zdravotníctve bude mať na starosti,ani keď Fico zrušil snáď jedinú rozumnú, a tou je reforma nemocníc. Celé roky sa len motá v Smere a hrá sa na dobrého.
SMER nie je mafiánska STRANA i keď mafiánske praktiky sú evidentné u niektorých jej predstaviteľov. Avšak ich volič to nerieši. Ak Smer - SD v najbližších voľbách /29.02.2020/ získa nad 20% tak to bude to FENOMÉN. Či však znova vytvorí vládu je otázne? Možno by strane pomohlo na jej reštart, byť na 4 roky v opozícií?!
SMER nie je mafiánska STRANA i keď mafiánske praktiky sú evidentné u niektorých jej predstaviteľov. Avšak ich volič to nerieši. Ak Smer - SD v najbližších voľbách /29.02.2020/ získa nad 20% tak to bude to FENOMÉN. Či však znova vytvorí vládu je otázne? Možno by strane pomohlo na jej reštart, byť na 4 roky v opozícií?!
"PRAVDA" stopla diskusiu pod článkom:
Nový Smer, starý obsah
Marián Repa, Pravda 08.12.2019 19:15
Teraz možno chápať aj trestné stíhanie Roberta Fica, ako gesto Pellegriniho krídla symbolicky obetovať Ficovu hlavu za účasť v budúcej vláde. Spomeňte si, kto sedel po pravici P. Pellegriniho na tlačovej konferencii, takéto signály sú v politike veľavravné. Po pravici si posadím toho, kto pre mňa najviac znamená… Obrysy rodiacej sa spolupráce možno cítiť aj z iných nepriamych náznakov: Smer útočí stále iba na Kisku a Matoviča, nie na progresívcov. A druhá strana útočí len na Roberta Fica, nikdy nie na Pellegriniho.
Dr. Štefan Paulov
PODPORTE JEDINE NEZÁVISLÉ MÉDIUM
Sme pod neustálym tlakom.
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ.
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku.
SMER - SD a jeho noviny "PRAVDA" vyzbrojili do boja proti Kiskovi a takmer denné nám otravujú život, že je podvodník, úžerník, kriminálnik a iné "chvály"...
Volte Fica veď iba on je čistý a stranu "NOVÝ" SMER - SD
Ak je pravda o Kiskovi čo nám "s láskou" podsúva tento konšpiračný plátok tak ho zavrite. A dajte nám už pokoj s Kiskom.
Denník "PRAVDA" nám už roky masíruje mozgy o Kiskovi , dobrá práca pre stranu SMER - SD. Ak je tento denník mienkotvorní ktorému leží v "žalúdku" hlavne Kiska a stále nám ho servíruje, tak s tou žurnalistikou to ide dolu vodou.
Bežných občanov zaujíma ako prežiť a nie politika birmovaných komunistov a "mafiánskych praktik" SMER - SD.
Média by sa mohli zamerať na sociálny, ekonomický a iný pálčivý aspekt v spoločnosti.
Ak sa budeme zaoberať s obvineniami politikov bez súdneho rozhodnutia, ujde nám pálčivejší problém rozmáhajúci extrémizmus, klientelizmus vo vládnej strane i "mafia" v prokuratúre a justície.
PRAVDA diskusiu koriguje a retušuje...
Odporúčame