No, ale Pellegrini vyhlásil, že sa bude uchádzať o premiérske kreslo, ak Smer vyhraje voľby.
Nejak mu zachutilo "TEPLÉ" miestečko?!
Pellegrini: So zlyhaniami sme sa vyrovnali. Áno? Ale nie volič.
"NOVÝ" SMER - SD sklamal, preto už nemá právo ďalej vládnuť po voľbách.
Za rozmáhajúci EXTRÉMIZMUS môže v prvom rade SMER údajne ZODPOVEDNÁ ZMENA kde "korupcia a mafia" majú - svoje miesto?
Nech sa po voľbách táto strana "čumí" a červená, ak /podľa Fica "poloblázon" / Matovič, alebo podľa niektorých "FAŠISTA" Kotleba, budú úspešní?!


