Fico sa chce udržať pri moci za každú cenu aj jeho "družina" údajná "ZODPOVEDNÁ ZMENA" . Pouráža novinárov, opozíciu. Iba SMER - SD je čistá avšak má "mafiánske" praktiky. Korupcia POČIATKA, KALIŇÁKA, TRNKU A ĶOČNERA, Jankovskej atď Smeru SD. Stačí, že Pelle bude nás ubezpecovať "padní komu padní ". Kapitána DANKA nacionalistickú stranu SNS - FICO potrebuje , aby "vládli" v záujme "lepšieho" života pracujúcich.
Smer - SD má "SOCIÁLNE CÍTENIE" najprv my potom dlho nik a s omrvínkami sa podelíme... HESLO: všetko pre blaho občana.
Česť práci súdruhovia!
Najväčší problém Slovenska sú samotní politici. V každej strane sa nájdu "exoti" a "EXIBIONALISTI". Inakosť je len obava, že sú "iný" a druhí nato prídu?! Aj medzi politikmi sú takí ľudia čo, ak prídu v spoločnosti nato, že inklinujú sami k "inakosti" LGBTI.
Ľahšie je útočiť, "predstierať", používať nenávistnú rétoriku a hľadať na iných slabé stránky...
Politika je huncútstvo a aj preto politici často presadzujú svoju ambicióznosť a nie potreby občanov.
Čaputová: Kiska so stíhaním na krku premiérom nebude.
Voľby 29.02.2020 týmto "nešťastným" výrok prezidentky ovplyvnia... V prospech SMERu - SD a neprospech Za ľudí.
Ak by niekto chcel vytvoriť vládu s podporou ĽSNS, tak Čaputová vládu vymenuje.
Tak SMER "zločinecká" strana do toho! Už nemusíte predstierať "ZODPOVEDNÁ" zmena.
Čaputová: Kiska so stíhaním na krku premiérom nebude. Takto jednoznačné to prezidentka nepovedala PRAVDA to opäť prekrúca a podsúva čitateľom čo jej vyhovuje.
...ak by sa mal premiérom stať líder strany Za ľudí Andrej Kiska a jeho obvinenie by postúpilo do obžaloby na súd, tak by ho za premiéra nevymenovala.
Oveľa podstatnejšie je tento fakt p. prezidentky:
Ak by niekto chcel vytvoriť vládu s podporou ĽSNS, tak Čaputová vládu vymenuje.
To mal byť titulok nemienkotvorného denníka "PRAVDA" !
Tieto noviny potrebujú za premiéra zo strany "ZODPOVEDNÁ" zmena Smer - SD , ktorá má "mafiánske" praktiky a rozmáha sa za jej vládnutia klientelizmus?! SMER je nedôveryhodná strana.
SMER - SD má problém s pánom SOROSOM - ĽSNS akceptuje, resp. ju bagatelizuje.
Tým prekrýva svoje "zlyhanie" byť modernou "Sociálnodemokratickou" stranou. Potom nech sa nečuduje, že je nerešpektovaná "inými stranami" a nikto s ňou už nechce vládnuť. PRAVDA okrem Kapitána DANKA a "Zradcu" BUGÁRA.
Smer opäť zosmiešňuje politikov z opozícii, žeby nemal modernejšie a produktívnejšie aspekty, ako tvorivejšie zaujať?
Táto negatívna propagácia prebratá z IZRAELA , môže byť kontraproduktívna.
"Zodpovedná zmena" SMER - SD , by sa mal zamerať nato, ako svojím efektívnym programom zaujať voličov a nie rozsievať zlo a nenávisť.
Ak vyhraje vo voľbách do parlamentu NRSR ĽSNS , potom nech neostane prekvapená a nebude sa vyhýbať zodpovednosti sa zbabranú volebnú kampaň?!
Veľa šťastia SMERÁCI do opozície a "zabudnutia". S "láskou" Váš nevolič.
ZODPOVEDNOSŤ SMERu?
Prečo ľudia volia ĽSNS?Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Čo Vám bránilo dosiahnuť taký stav v krajine, aby títo ľudia boli spokojnejší? Namiesto toho sa teraz vyhrážate mladým ľuďom, ktorí chcú študovať medicínu a vinu za rast extrémizmu hádžete na iných.
Kde ste urobili chybu?
Dôvera v políciu, súdy a prokuratúru dosahuje hrozivé čísla. Študenti a dôchodcovia jazdia "zadarmo" v horiacich vlakoch, ktoré si už nezaslúžia ani hýčkanie, ani opateru, ale,modernizáciu. Diaľnicu do Košíc ste sľubovali do roku 2010. Je rok 2020 a taká diaľnica neexistuje. Mimochodom, Váš prvý bod z troch, je 13. dôchodok. Nesľubovali ste to už pred niektorými voľbami?
ZODPOVEDNOSŤ SMERu?
Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Čo Vám bránilo dosiahnuť taký stav v krajine, aby títo ľudia boli spokojnejší? Namiesto toho sa teraz vyhrážate mladým ľuďom, ktorí chcú študovať medicínu a vinu za rast extrémizmu hádžete na iných.
Kde ste urobili chybu?
Dôvera v políciu, súdy a prokuratúru dosahuje hrozivé čísla. Študenti a dôchodcovia jazdia "zadarmo" v horiacich vlakoch, ktoré si už nezaslúžia ani hýčkanie, ani opateru, ale,modernizáciu. Diaľnicu do Košíc ste sľubovali do roku 2010. Je rok 2020 a taká diaľnica neexistuje. Mimochodom, Váš prvý bod z troch, je 13. dôchodok. Nesľubovali ste to už pred niektorými voľbami?
ZODPOVEDNOSŤ SMERu?
Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Čo Vám bránilo dosiahnuť taký stav v krajine, aby títo ľudia boli spokojnejší? Namiesto toho sa teraz vyhrážate mladým ľuďom, ktorí chcú študovať medicínu a vinu za rast extrémizmu hádžete na iných.
Kde ste urobili chybu?
Dôvera v políciu, súdy a prokuratúru dosahuje hrozivé čísla. Študenti a dôchodcovia jazdia "zadarmo" v horiacich vlakoch, ktoré si už nezaslúžia ani hýčkanie, ani opateru, ale,modernizáciu. Diaľnicu do Košíc ste sľubovali do roku 2010. Je rok 2020 a taká diaľnica neexistuje. Mimochodom, Váš prvý bod z troch, je 13. dôchodok. Nesľubovali ste to už pred niektorými voľbami?
ZODPOVEDNOSŤ SMERu?
Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Kde ste urobili chybu? Dôvera v políciu, súdy a prokuratúru dosahuje hrozivé čísla. Študenti a dôchodcovia jazdia "zadarmo" v horiacich vlakoch, ktoré si už nezaslúžia ani hýčkanie, ani opateru, ale,modernizáciu. Diaľnicu do Košíc ste sľubovali do roku 2010. Je rok 2020 a taká diaľnica neexistuje. Mimochodom, Váš prvý bod z troch, je 13. dôchodok. Nesľubovali ste to už pred niektorými voľbami?
ZODPOVEDNOSŤ SMERu?
Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Prečo ľudia volia ĽSNS? Lebo sa im nepáči štýl vládnutia a stav v akom sa štát nachádza.
Kto tu vládol s krátkou prestávkou od roku 2006? Smer-SD, Vaša strana. Sú voliči ĽSNS fašisti? Niektorí určite sympatizujú s touto ideológiou, ale väčšina sú len nespokojní, sklamaní a oklamaní ľudia. Kde ste urobili chybu? Dôvera v políciu, súdy a prokuratúru dosahuje hrozivé čísla. Študenti a dôchodcovia jazdia "zadarmo" v horiacich vlakoch, ktoré si už nezaslúžia ani hýčkanie, ani opateru, ale,modernizáciu. Diaľnicu do Košíc ste sľubovali do roku 2010. Je rok 2020 a taká diaľnica neexistuje. Mimochodom, Váš prvý bod z troch, je 13. dôchodok. Nesľubovali ste to už pred niektorými voľbami?
Odporúčame