že tebe hovorí do prázdna nič neznamená. A hovorí to nielen on. nevidíš čítať??
že tebe hovorí do prázdna nič neznamená. A hovorí to nielen on. nevidíš čítať??
musíte brať od velkého brata!!!!!!! a nezáleží za kolko a už vôbec na nejakej ekologii!!!!!!!
ale zatial som ich nepočul nadávať si do vrahov, zlodejov....a občanom do opíc, dezolátov........
:)) lebofico- už aj vo futbale?! :-))
vyrábať pre konkurenciu? zdravá firma na kolenách??!
štátna sprava? to je kto- policajti, záchranari, učitelia, lekári...................................?
najlepšie zaštrajkovať- zvýšiť si cenu
zrazu aký malý klub! ja že píšu o hornej dolnej
ten najdemokratickejší kandidát UA zbombí všetko- aj partnerov. len mu dajte zbrane
:-))))))))))))) a zabudol si- ovela ekologickejšie
ty ešte žiješ?
ty si starý sklerotik- už nepamätáš ani čo bolo včera
senožer- aj pri krmelci ti to účtujú??
musíte dať dotácie na EM
alebo amíci- a aj tak majú obrovske dlhy
no konečne sa nájdu peniaze aj pre občanov a nielen spoluobčanov. A čo vláda odborníkov- nezabezpečila to vtedy?
matlkovič sa obáva zmeny vol. systému lebo si už nečuchne
Odporúčame