on nemá nič ani v hlave
on nemá nič ani v hlave
len senožer valdis je nesvojprávny a tára a tára
neberte ho vážne- on starý sklerotický senožer ani nevie čo tára
senožer- máš tu len blbé kecy ako nejaký bylinožravec. ty sa rozprávaš so svojim zrkadlom?
aspon si to pamätáš?? len uťahovať opasky a robotovať za pár centov na pásoch
++++++++++++
musíme sa tešiť na PS- bude všetko fantastické- podobne ako za predchádzajúcich vlád od r. 2020!! :-))))
hovorí blbej čechún :-) - už ťa doma nechcú?
v čechách sloboda? :-) pozerám občas diskusiu na čt- obrovská sloboda a spokojní česi! :-)
valdis je pri krmelci spokojný
čo to, čo to?? nedostatok migrantov?
tu nejde o UA- tá je pre niekoho vedlajšia- UA je len nástroj
kvalita(čísla) narastajú- njprv to bolo 1200, 1300, terazky už 1700 ba aj 1800. kedy sa dočkáme 2000?
a to ešte nepoznal teba
škoda hádzať perly sviniam
na blbú otázku ti dal výbornú odpoved
ale pribúda debilov PS
nechápeš? za vyhrážanie a vydieranie
nie sú trošku daleko??
Odporúčame