nemuseli tvrdiť- dokazovali to tým, že sa o mosty, cesty, nemocnice.............nestarali 30 rokov.
nemuseli tvrdiť- dokazovali to tým, že sa o mosty, cesty, nemocnice.............nestarali 30 rokov.
kto je matovič? Ten pacient z TT? Kto ho ešte počúva? Kedy povedal niečo rozumné?
pýtal som sa jedného mladého- prečo tam vlastne ideš? Musí prísť zmena, preč s ficom!! A koho miesto neho?? To neviem- ale musí prísť zmena! Ja mu- zmena tu bola, a boli tu aj volby.
také niečo na vzornom vyspelom západe??
eštš že to boli peniaze na ušlachtilý cieľ- na demokraciu!! :-)))
a tak to malo byť vždy
neboj- bude lepšie(horšie)? Bude sa musieť dať 5%
netáraj! videl si hodnotenie Slovenska ratingovými agentúrami!?
bl.ci ako ty si mýlia pojmy z dojmami- sloboda slova neznamená že nejaký b.b si bude tu tárať svoje kydy slobodne a slobodne urážať ludí. Aj ked ako vidíš- majú ťa niekde :-))
iste vieš- a nielen ty- že je zbytočné hádzať perly sviniam!!
a to je dnes moda- aj na demonštrácie(do kina na svinu, černáka....) chodia len múdrejší ludia! A normálni sedia doma.
kde boli títo"odborníci" ked tu vládol blázon z TT a spol.? Vtedy boli ticho- a to ich riadne dehonestuje
dobre- Milan potrebuje kecy nejakého icááka
tak škaredo o lašákovi?
už si sa niekedy- nielen v tomto prípade- zamyslel aj nad nejakou prospešnosťou niečoho- aj ked je to od nenávidenej koalície? či len tak všetko odsudzuješ- z princípu?
majú nejaké právo- len ho uplatnujú aj na územia ktoré im nepatria
Odporúčame