A dokážeš aj dešifrovať skratku SFRJ???
A dokážeš aj dešifrovať skratku SFRJ???
Áno, mám. Nie však na podporu vojny, ale k tvojim (ne)znalostiam.
NEVIEŠ! Si totálne neinformovaný.
Tak ešte raz - NEVIEŠ!
O problematike Donbasu skutočne nič NEVIEŠ! ("Jednoznačným dôkazom sú tvoje komentáre.")
Takže skutočná realita je ti úplne cudzia. O.K. Vedel som.
Si totálne nevedomý a skutočná realita ťa oblúkom obišla. Ale O.K. Nevieš, si neinformovaný, tak sa domnievaš, že všetko je tak, ako sa domnievaš na základe svojich nedostatočných vedomostí.
Takže to "...myslíš že tým xneis to ce každý deň..." si dešifroval ako "Zmenis" ??? O.K. :-DD
Ale ešte, skús tak, po dezolatsky, vysvetliť, že 1+1 sú 2 a + 1 je to už 3.
Navrhneš, ponúkneš sa, požiadam ťa a ty nič?
Nie. Stačiť bude, ak dešifruješ svoje slová - "...myslíš že tým xneis to ce každý deň..."
Ale len tak, pre zaujímavosť, naozaj, skús tak, po dezolatsky, vysvetliť, že 1+1 sú 2 a + 1 je to už 3.
Nie, nevieš!
Jednoznačným dôkazom sú tvoje komentáre. To je nespochybniteľné a neoddiskutovateľné, že skutočne nevieš.
Skús ešte raz, ale zrozumiteľne. Nie tak, ako zvykneš obvykle, nepochopiteľné bláboly.
Máš problém s porozumením napísaného textu?
Tak skúsim ešte raz. Si presvedčený, že Rusko bojuje proti Ukrajine?
Dokážeš jednoznačne odpovedať? Áno/Nie?
Rusi prídu o ďalšie kusy územia...???
To fakt? Rusi?
"Čoho budeme mať infláciu v stovkách percent?" ČOHO???
Tú otázku myslíš vážne? Žeby bryndze?
Netrep! Ak o niečom nevieš, neznamená to, že to neexistuje - neexistovalo.
Boli vraždení kyjevským, Porošenkovým nacistickým režimom a jeho karavánami smrti, v rámci plánovaného vyvraždenia 1.5 mil. "celkom nepotrebných" obyvateľov Donbasu.
Takže ty si presvedčený, že Rusko bojuje proti Ukrajine?
Je tu vôbec niekto, kto sa domnieva, že Rusko bojuje proti Ukrajine?
Nevysvetľuješ, táraš.
Si za to a schvaľuješ osem ročné vraždenie rusky hovoriacich civilistov, ženy, deti a starcov na Donbase?
Ukájali sa na likvidácii beštiálnych AZOV-čanov. Sám si nevzdelaný, neinformovaný idiot.
436 nešťastných obetí nacistických kyjevských karaván smrti a pluku AZOV.
Veľmi smutné.
Zdá sa ti úplne zle!
Putin NIKDY nemal v pláne zničiť Ukrajinu!
No a zachraňovať seba zničením EÚ a Ruska, aj s rizikom zničenia celého sveta začali tam, za veľkou mlákou v USA.
Ako bol povedal D. Trump - ak by som bol ja prezidentom, vojna na UA by nebola.
Ak o niečom nevieš, neznamená to, že to neexistuje.
Znamená to len to, že máš nedostatok relevantných informácií k udalostiam, ku ktorým sa snažíš mudrovať.
V tom prípade si jednoznačne dezolát.
Opísal si sa dokonale. A vyčnieva u teba najmä tá nevzdelanosť a nenávisť.
Odporúčame