"Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) rešpektuje rozhodnutie Michala Handzuša vzdať sa členstva vo Výkonnom výbore SZĽH a poďakoval mu za odvedenú prácu."
Áno, MOŽE MAŤ INY NAZOR!!!!!!! Máš problém s čítaním s porozumením?
"Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) rešpektuje rozhodnutie Michala Handzuša vzdať sa členstva vo Výkonnom výbore SZĽH a poďakoval mu za odvedenú prácu."
Áno, MOŽE MAŤ INY NAZOR!!!!!!! Máš problém s čítaním s porozumením?
Nakoniec si sa však strápnil práve ty, onu-ca.
Samozrejme, že Rusko nič netajilo. Práve naopak, osem rokov hlasno kričalo a upozorňovalo, ale to ty, vojnový štváč si sa tváril, že sa nič nedeje a vopchal si hlavu do piesku.
Áno, to sa naozaj Donbasania začali brániť už v r. 2014 proti kyjevským karavánam smrti!
Stanko1, poriadne sa osprchuj, ty jedna US špinavá, protislovenská, šte tka.
Si obyčajný pokrytecký potkan. Tak ty mi vyvraždíš rodinu, je prežijem a pôjdem po tebe, ako pes po údenom a ty sa budeš hájiť tým, že sa iba brániš? Ty potkan odporný. TFUJ!!! Hanbi sa, bastard!!
A pamätaj, karma je zdarma. Nájde si ťa. Tomu ver!
Ultrahnedý Marcel Burkert sa vygrcal.
Otrasné. FUJ!
"Stoltenberg: Boje na Ukrajine vstupujú do kritickej fázy, NATO nesmie poľaviť"
A sme doma! Takže je oficiálne potvrdené, že Rusko nebojuje s Ukrajinou, ale s NATO! USA a NATO vedú zástupnú vojnu proti Rusku a obetným baránkom je zúbožená a obetovaná Ukrajina.
Zabudni! Ukrajina rozhodne nie je slobodný štát.
Nie, nie sú! Prečo sa aj ty tak veľmi hlúpo pýtaš?
To naozaj máš problém si to zrátať?
Áno z roku 2014!
No A? Veď vojna na Ukrajine začala predsa v r. 2014! Chcel by si vymazať históriu o začiatku vojny na Ukrajine?
Tri dni!
Prečo sa tak veľmi neinteligentne spytuješ?
Extrémne hlúpy blog z ktorého priam srší nacizmus.
Marcel Burkert totálne zhnedol.
Neexistujú slová, ktorými by sa dala vyjadriť hĺbka úbohosti a primitivizmu tohoto človeka.
ze ta to este bavi zapredanec, poslusne oblizovat ukrajinsky a USA zadok ahhahahah :DDD
Evidentne máš vážny zrakový problém a úplne primitívne si vymýšľaš.
Prečo to robíš? Musíš?
Takže ty vidíš len svoj svet.
ze ta to este bavi zapredanec, vymyslat si hluposti, len aby si poslusne oblizal ukrajinsky a USA zadok ahhahahah :DDD
Celkom trefne si dokončil moju vetu, ako mala znieť celá. Áno sedí to tam. Ale ja som ťa až tak nechcel zhovadiť pred svetom.
Ale slúži ti ku cti, že si sa priznal.
Práve naopak. Putinovi to zaplo
To predsa nič neznamená. Všade, úplne všade sa predsa nájdu aj vlastizradcovia a zapredanci ako aj u nás Naď, Čaputová, Heger, Korčok...
Odporúčame