Netrepe!
Na rozdiel od teba veci totiž rozumie a chápe súvislosti.
Ale ty si pokojne mysli, že trepe. Ja som naopak presvedčený, že trepeš práve ty.
Netrepe!
Na rozdiel od teba veci totiž rozumie a chápe súvislosti.
Ale ty si pokojne mysli, že trepe. Ja som naopak presvedčený, že trepeš práve ty.
A kto ti povedal, že čo mne vadí, alebo nevadí?
Ty pokojne tých 8 rokov a tých 14.000 povraždených ignoruj. To je tvoje svedomie. Aké je to jednoduché, však? Označíš niečo za blud a je vybavené. Nestalo sa. To si vážne myslíš?
A ak prídeš, a ja sa budem aktívne tvojej agresii brániť, tak ja budem agresor? A ty budeš ten dobrý?
Čudné stvorenie si ty.
Áno. Ak by Bratislava 8 rokov zabíjala maďarsky hovoriace ženy, deti a starcov na juhu Slovenska, tak áno. Bolo by to celkom pochopiteľné.
A keď 8 rokov zabíjali kyjevské karavány smrti rusky hovoriace ženy, deti, starcov na Donbase, to bolo fajn? Tých 14.000 zavraždených to je nič? Ty by si nijako nereagoval?
Takže ak by som tam bol, tak by som bol zapredanec, zradca a kolaborant?
Teda potvrdzuješ, že to tí zapredanci, zradcovia a kolaboranti naozaj boli. Tak? Si vôbec zorientovaný aspoň sám v sebe?
Si úplne mimo.
Tretiu svetovú vojnu sa snažia za každú cenu rozpútať USA s pomocou agresívnej zločineckej organizácie NATO.
Ono asi bude lepšie byť nakoniec tým dezolátom, ako ťažkým primitívom akým si aj ty!
Osem rokov zabíjať ruské deti, ženy a starcov, to je pre teba úplne v poriadku. To sa nič nedeje, veď to predsa nie sú ľudia, sú to iba Rusi. Však? Si primitívny bezcharakterný pokrytec. TFUJ! Haba ti!
Správne je - sníva sfetovaný.
To je úplne normálne. Všade sa nájdu zapredanci, zradcovia a kolaboranti.
Nič výnimočné.
A tie ponorky Moskva naozaj sťahuje (kam?), alebo sa tie ponorky presúvajú na svoje pozície, kde budú plniť úlohy, na ktoré boli vyrobene a určené?
A ty prestaň užívať psychotropné látky.
Ničia ti tvoju, už aj tak značne zdevastovanú, mentálnu výbavu.
NIJAK! Nebude treba.
Krym Ukrajinský už NEBUDE!!!
To je úplne v poriadku.
Lebo (takmer) všetko to, čo je podľa teba, je neskutočná, málo inteligentná hlúposť.
Typická vizitka zaobchádzania pluku AZOV s civilistami, ktorí odmietali jeho "ochranu" a príkazy.
A kde ty vidíš, že by sa rozčuľoval?
Lojalita armády k Putinovi a jeho "režimu"? Obdivuhodná. Taká skutočná, pro vlastenecká. Rus si svoju vlasť ctí a váži. Nie ako ty a ostatní protislovenskí zapredanci.
Ty ani náhodou nevieš, čo to znamená, ak si Rus povie - ""За Родину", aká to je sila.
Strašná hanba.
Aspoň vidno, ako nás, tam na tom "západe", poznajú a za čo nás majú.
Strašná hanba.
Odporúčame