Ale áno, ŽOBRETE!
Strelíš si do oboch kolien, ale dúfaš, že krívať bude Putin. Naozaj si naivný a veľmi, ale že veľmi nemúdry!
Ale áno, ŽOBRETE!
Strelíš si do oboch kolien, ale dúfaš, že krívať bude Putin. Naozaj si naivný a veľmi, ale že veľmi nemúdry!
Tých dôkazov je naozaj za mnoho kamiónov. Ale ty o nich nevieš, lebo tie kamiónu "nedostali víza do EU". Ak o niečom však nevieš, neznamená to, že to neexistuje. Odhaľuje to len tvoj zásadný nedostatok relevantných informácií.
Ak teda ten plyn nechceš, tak prečo oň tak trapne ŽOBREŠ?
Necítiš sa hlúpo? Fakt nie?
Trepeš dve na tri!
Potrebuješ hlavne lekcie logického myslenia a schopnosť vnímania reality a kauzality.
...a o 00:11 to aj skutočne napísal.
Nič sa neudeje bezdôvodne. Si úplne mimo.
Tak múdro si to chcel napísať a taký neinteligentný, hlúpy maglajz ti z toho vyšiel.
Ty budeš taký jednoduchší, však? Ty toho chápeš minimálne. Si úplne mimo.
To ty vôbec nerieš. Na to sa ty pokojne vyprdni. Ty so svojou inteligenciou na to jednoducho nemáš. Skutoční Inteligenti vedia a chápu v čom a kde je tá pointa.
Áno, hodiny logického myslenia.
"...keby som za každú zmienku ruskej ovce o streľbe západu do vlastnej nohy dostal euro..."
Na hodiny logického myslenia a rozvoja inteligencie si sa mal radšej prihlásiť.
A koľko klobások stála tvojich rodičov tá tvoja maturita z ruštiny?
Teba to fakt baví, tliachať také nezmysly jeden za druhým?
Prečo si neustále vymýšľaš a dookola klameš? Musíš?
Prečo sa sám k sebe tak veľmi neúctivo chováš?
Trepeš hovadiny.
Si úplne mimo.
Tak konečne Európa dosiahla svoj cieľ. Rusko jej žiadosti vyhovelo.
Blahoželám.
"Rusko utahovanim kohutika zvysuje svoje ceny za plyn"? To fakt?
A nehrabe ti takto trošku náhodou?
A prečo ich neustále produkuješ?
Tak tí, podľa teba hlupáci, majú toho plynu toľko, že si to jednoducho môžu dovoliť. Hádam ti ho nebudú dávať nasilu, keď nechceš.
A áno, zvykaj si ty na zimu a mráz. Tí tvoji "hlupáci" sa ti budú smiať zo svojich vykúrených príbytkov.
Odporúčame