Mne stačí, že viem o nacistickej "HYENE v ľudskej skure" s nikom cokohodotoho.
Takí fanatickí náckovia, ako si ty, ste šíriteľmi celosvetového ZLA! Si jednoducho opovrhnutia hodný jedinec stojaci na strane satana.
Mne stačí, že viem o nacistickej "HYENE v ľudskej skure" s nikom cokohodotoho.
Takí fanatickí náckovia, ako si ty, ste šíriteľmi celosvetového ZLA! Si jednoducho opovrhnutia hodný jedinec stojaci na strane satana.
Áno, naozaj to tak funguje.
Kyjev Zasial vietor a tak teraz žne víchricu.
Tebe až to raz dôjde, ty sa budeš za seba veľmi hanbiť.
Resp. ty osobne možno nie, ale tvoja rodina určite!
"NATO nie je žiaden program pre mier, ale program pre vojnu. NATO bude ofenzívne proti Rusku zameraná vojenská aliancia. Tento zväzok s veľkou pravdepodobnosťou povedie k vojne, namiesto k mieru. NATO sa stalo hrozbou pre iné štáty a nástrojom pre presadzovanie geopolitických cieľov jediného člena, ktorý má z jeho existencie prospech. Už od samotného počiatku (4.4.1949) bolo NATO takto konštituované.
---
Ale ja viem, že ty vieš.
NATO je krokom späť – vojenský spolok starého typu..." - senátor Robert A. Taft, syn prezidenta USA Williama Howarda Tafta, 4. apríl 1949
A to si sa dočítal v Katolíckych novinách na športovej stránke, však?
Od momentu jeho vzniku!
"NATO nie je žiaden program pre mier, ale program pre vojnu. NATO bude ofenzívne proti Rusku zameraná vojenská aliancia. Tento zväzok s veľkou pravdepodobnosťou povedie k vojne, namiesto k mieru. NATO sa stalo hrozbou pre iné štáty a nástrojom pre presadzovanie geopolitických cieľov jediného člena, ktorý má z jeho existencie prospech. Už od samotného počiatku (4.4.1949) bolo NATO takto konštituované.
NATO je krokom späť – vojenský spolok starého typu..." - senátor Robert A. Taft, syn prezidenta USA Williama Howarda Tafta, 4. apríl 1949
A mäsiarovi Zelenskému, Olene a ich deťom sa bude opäť o čosi horšie zaspávať.
Ale najviac sa ich vytešovalo už v r. 2014 v Kyjeve. A to nie len žien, ale aj detí a starcov.
Tak som dohľadal a zistil som, že Janíčko s Marienkou tú zlú ježibabu nakoniec prekabátili. :-)
A to fakt strieľali po drone a on im fakt detonoval v ich veliteľstve?
Teraz daj ešte niečo aj o perníkovej chalúpke. :-D
A ty si bol doteraz vo väzení bez prístupu k informáciám?
Tak skúsim ešte raz: "Gazprom pritvrdzuje"? To fakt? Ako?
Veď konkretizuj, ako?
A prečo by to mala Litva robiť?
URL signature expired
Áno, rozbehnú sa rovno na Kyjev.
A budete ich aj vítať? Naozaj sa už neviete dočkať?
Odporúčame