Netrep, Joe Biden sa vyhrazal ze pokial Nemecko NS2 spusti, on ho vypne. To je zaklad celej sucasnej situacie, Nemci si nemozu dovolit ho spustit invazia neinvazia pretoze im to protektor zakazal.
Mna ale prekvapuje, ze ludom ako si Ty vobec nevadia vyhrazky prezidenta USA dvom suverennym krajinam Nemecku a RF. Mna to neprekvapuje potom ako bez mandatu OSN okupuju cast Syrie ale ludom ako Ty by to vadit malo. Ak teda pouzivas rovnaky meter na vsetkych.


