Musim Ti oponovat, jedneho takeho poloinvalida mam doma a tiez to kedysi davno zacalo pravdepodobne beznym vysokym tlakom. Tehotenstvo tomu tiez asi nepomohlo a utek hrobarovi z lopaty bol na poslednu chvilu.
Nastastie sa to stalo tesne pred Covidovym sialenstvom takze sa nam dostalo pomoci a v NUSCHu mi dali polovicku v ramci moznosti dokopy.
Ale toto pridrbane sialenstvo co tu Matovic a jeho banda vystrajaju teda manzelke nepomaha a nebude sama.


