A preto mozu "odbornici" pana Danisa beztrestne volat po utrpeni neockovanych, aby zavyjali ako psy, nazyvat ich tupelami, davat ich dole a vyzyvat na ich stahovanie zo zivota. Toto su odbornici ktorych mame pocuvat...
A preto mozu "odbornici" pana Danisa beztrestne volat po utrpeni neockovanych, aby zavyjali ako psy, nazyvat ich tupelami, davat ich dole a vyzyvat na ich stahovanie zo zivota. Toto su odbornici ktorych mame pocuvat...
Pan Danis ako tak citam Vas clanok natiska sa mi myslienka, ze Vas niekto musi poriadne vydierat. Inak si neviem vysvetlit ako moze sudny clovek vyprodukovat take hluposti. Dovera v odbornikov ktori nas doslova a dopismena odrbavaju pokrutenou statistikou, kedy nas liecia politici a matematici miesto lekarov? To nemozete mysliet vazne.
Takze tento nas clovek ma tolko drzosti, aby vyzyval na na trestne stihanie ked sa jedna o neho. Kde presne bol ked Todova pravidelne zverejnovala informacie zo spisov? Ludia preberte sa, tato chunta si z nas vsetky bez akychkolvek zabran robi dobry den.
Pani Vargova, pred napisanim clanku skuste prosim kontaktovat pilota a opytat sa ho na nazvy manevrov ktore predvadzal so zupanom Trnkom, nie vsetky sa volaju vyvrtka. To je velmi specificky prvok a mam dovodnu pochybnost, ze prave toto vzhladom na vysku oblacnosti, lietali prave na type L29.
Nesir poplasne spravy, PS by bolo katastrofou pre krajinu, to ani v najhorsom sne.
Pekny rebus, ja si myslim ze pricina trombozy bude urcena podla toho aky vysledok statistiky budem chciet. Ked potvrdit teoriu z clanku tak je jasne ze to mas z Covidu, ked nie tak od nejakeho zapalu ale v ziadnom pripade nie z ockovania. Taka statistika podla Matelka.
Podla toho co sa zverejnovalo minuly rok na trombozy nezomrel nik, vsetci na Covid. Tak Ti neviem.
Ale neodpovedal si mu. Ak teda riziko po prekonani je vysoke, potom ked sa na to este da zaockovat riziko sa zvysi alebo nie? On sa pyta ci sa ma dat ockovat ked Covid prekonal.
Samozrejme ze to sposobila vysetrovatelka, kto iny ze pan Mikulec. A my vsetci zerieme seno...
To mi pride ako dosledok narazu do dodavky co tam stoji ale aj tak je zapasovane medzi vecami co tam su na dvore, o nieco zavadili.
Kremicity piesok ako kremikovy cip, vsetko jedno.
Preco maju nezaockovani prendleri podstupovat PCR testovanie a zaockovani nie? Ved sirit mozu obe skupiny.
A? Stoji tam aj zhorena dodavka a nedaleko je budova, okrem toho z foto sa to javi ako nizky kopcek. Ale na navydareny nudzak to vyzera...
A nenapadlo Ti, ze ESLP rozhodol ako rozhodol pretoze bolo Slovensko vinne?
Ano pani ministerka, samozrejme ze pre nasich ludi potrebujeme zvlastne zaobchadzanie, Ti ostatni su samozrejme vinny od chvile co o ich obvineni/predvolani/predvedeni vyjde clanok v novinach.
Nie, Pirosikova spravne zaluje tuto krajinu pretoze vlada a parlament navodili bezpravie a pokial institucie ktore su na to urcene zlyhavaju musime hladat pomoc vonku. A potom mozeme hoc aj nasilim poslat tuto chuntu darebakov do zabudnutia.
Zajtra rano Ta cakam na Magnezitarskej v Kosiciach, budes mat prilezitost toto vysvetlit sefovi firmy ktory zakazal vstup zamestancom dodavatela, teda aj mne do prevadzky pretoze nie som zaockovany proti Covidu.
Dnes mi zrusili pracu pretoze by ma tam nepustili. Comu z toho nerozumies?
Riaditel firmy rozhodol a ja sa mozem ist tak akurat sudit a mozno o par rokov sa dockam satisfakcie. Mozno.
Ze nemozem do prace Ti nestaci?
Schvalenie v USA neznamena vobec nic v EU.
Poviem Ti ze som si nie isty ci chcem vediet o ich stykoch viac....
Odporúčame