Horskeho komentar sa snazi navodit predstavu, ze sa nam pravny stat rozpada pretoze rozhodnutie GP sa mu nepaci. A to nie je pravda, toto rozhodnutie neznamena pre obvinenych potvrdenie neviny.
Horsky miesto toho ma vyzyvat OCTK aby pokracovali v praci ale tentokrat podla zakonov tejto krajiny a nie podla objednavky alebo mokrych snov niektorych spoluobcanov.
Horskeho komentar je hlupy, miesto faktov naraba so svojou predstavou o spravodlivosti a nedokaze akceptovat pravomoc GP rozhodnut o zakonnosti postupu OCTK.


