skús mi to vysvetliť.. TY ktorý si tu horoval v referende za rodinu.. a volil si v predošlých životoch KDH a SDKU.. tak ty oslavuješ tieto voľby?? TVOJE stranx vypadli z parlamentu, a ty si urobil čo?? prezliekol kabát.. a stal si sa fanúšikom Sulíka?? toho čo chce legalizovať partnerstvá rovnakého pohlavia, čo chce legalizovať mäkké drogy?? ty si jeho fanúšikom?? KDE zostali tvoje morálne hodnoty a zásady?? Alebo to robíš preto, aby si sa dostal k zdroju drog?? ako to tu píšeš vyššie inému diskutujúcemu?? A to oslavuješ aj Kollára, kotrý je super model novej rodiny??? kde sú tvoje ideály?? je len jediný?? odstaviť od kradnutia ficovcov?? nie je to málo?? lebo ako to tak vyzerá, urobíš všetko, aby si sa dostal k odrobinkám..čo ti hovorí slovo morálka,? Fakt nie som presvedčený,že čo vzniklo po týchto voľbách je lepšie ako to čo tu bolo. ani vtedy ani teraz kradnutiu nik nezabráni, len teraz sú tam rodinný apolitický extrémisti.. čo predtým nebolo, to boli len zlodeji.

