klin.. či chceš a či nie.. všetko nasvedčuje ž ježiš nebol z tohoto sveta,..že?? takže .. takže ex-terris..
čo je alien.. teda MIMO-ZEME... mimozemšťan.. ako to môžeš nazvať ptákovina?? veď SÁM tomu veríš...
klin.. či chceš a či nie.. všetko nasvedčuje ž ježiš nebol z tohoto sveta,..že?? takže .. takže ex-terris..
čo je alien.. teda MIMO-ZEME... mimozemšťan.. ako to môžeš nazvať ptákovina?? veď SÁM tomu veríš...
je to opísané.. bodnutie kópiou.. a vytečenie vody a krvi z rany.. to je všetko.. ako sa presvedčili či je mŕtvy.. nič viac tam nemáme..
ide o to.. ak tvrdíte ž eibila je úplne presná anavždy platná.. tak sa znova pýtam.. boh zakázal holič si bradu .. holíš sa??? boh nariadil cestou mojžiša chodiť na veľkú potrebu z ahranice tábora.. do jamy.. robíš to?? boh povolil " znečisťovať sa" MŔTVYMI PRíBUZNýMI.. ROBíš TO?? ak je platné úplne všetko z biblie.. tak predsa aj toto.. a takých chuťoviek je tam viac.. takže .. ROBÍŠ VŠETKO? ako je to v biblii?? alebo si len vyberáš čo je a čo nie je platné??? o to ide.. že aj sami sebe klamete.. nielen nám..
JHVH NIE JE MENO BOHA.. ved čítaj pozorne tú bibliu.. prečo neustále klamete,, DAJ SEM SáM CITáT.. čO ODPOVEDAL BOH NA OTáZKU AKO SA VOLá?? KTO JE??? A zamysli sa.. či je to jeho meno alebo nie.. sám.. bez cudzej pomoci.. bez pomoci svedkov a ich učiteľov.. presne prečítaj text a daj si ruku na srdce a povedz toto je alebo nie je meno boha.. dobre??
nezdá sa ti obrovský prepych mať nesmrteľného satana čo sám nemôže nič zlé urobiť?? ale ku každému zlu potrebuje smrteľného človeka?? ved to nemá absolútne žiadnu logiku.. je to len barlička ako sa vyhovoriť.. som to písal 100x.. mojžiš nespomenul žiadneho satana.. NIKDY v celých svojich 5 knihách.. takže satan NEBOL??? vtedy za všetko zlo mohli ľudia.. ved čítaj starý zákon pozorne.. potom zrazu niekto vmontoval knihu job a satana.. aby sa bolo na koho vyhovoriť.. ale prvotní židia vedeli , že zlo pácha LEN a VÝHRADNE ČLOVEK
neodpovedal si mi na ten citát z biblie.. hovorízte.. že všetko je tam nadčasové a navždy PRAVDIVÉ.. znova.. obcuješ s mrtvymi príbuzný,i?? a holíš sa alebo ne?? o tom je totiž ten citát.. povolenia od boha.. a vieš čo mi vadí najviac??? ŽE vyznávate viac ježiša ako boha.. a pritom tvrdíte že on nie je BOHOM.. ako to mám chápať?? a odpovedaj na text čo som napísal. nedávaj všeobecnosti.. ja text biblie vcelku poznám..
po lopate.. radičová nevie komunikovať.. ina by sa neustále NEVYHRÁŽALA svojim odstúpením.. a urobila to za krátke pôsobenie na poste premierky asi 3x až posledný krát jej splnili túžbu a nehlasovali podľa nej.. alebo si nespomínaš?? vy ženy to robíte bežne.. tak si to ani nevšímate.. my chlapi to voláme vydieranie.. stavanie neustále.- buď alebo.. bud vypneš ten televízor alebo ti neurobím večeru.. ak pojdeš s kamošmi.. tak ja odídem k mame.. ak nebude po mojom tak sa rozvedieme.. a neustále dookola.. 80% žien to robí asi už podvedome a vôbec to nebere ako yvdieranie.. a slzy a plače.. vydieranie.. vy to voláte ženské zbrane.. a ja vydieranie.. a v politike to predviedla radičová ako PRVÁ u nás na scéne.. lebo je žena a tak pristupovala aj k riešeniu sporov.. ako žena.. počula si niekedy dzurindu alebo mečiara či fica takto stavať otázku?? ak neschválite môj návrh tak odstúpim?? JA NIE.. :) chápeš rozdiel v postojoch?? či stále nie??
radičová vie komunikovať,, nepadla náhodou jej vláda preto, že VYDIERALA pri každej voľbe?? buď bude po mojom alebo odstúpim,? nerobila práve TOTO?? asi máš krátku pamäť woman...jaj ty si žena a nepovažuješ to za vydieranie.. ale za normálne presadzovaní vášho ženského názoru na danú vec.. ale pamataj.. každý chlap otázku" ja alebo televízor, ja alebo kamaráti" POVAŽUJE za vydieranie.. a presne toto robila radičová pri každej príležitosti.. len si spomeň.. koľko krát to použila okrem pádu vlády??? to svedčí o tom.. ŽE NEVIE KOMUNIKOVAŤ ani v koalícii nieto ešte so všetkými.. čo sa od prezidenta vyžaduje.. tým nechcem povedať , že tento prezo je na tom lepšie.. šekajúci popleta.. :)
1Hospodin hovoril Mojžišovi: Hovor s kňazmi, synmi Áronovými, a povedz im: Nech sa medzi príslušníkmi svojho ľudu nikto nepoškvrní mŕtvolou. 2Len svojím pokrvným príbuzným, matkou, otcom, synom, dcérou, bratom, 3sestrou-pannou, ktorá ostáva jeho blízkou príbuznou, nakoľko sa nevydala, smie sa poškvrniť. 4Vydatou sa nesmie poškvrniť vo svojom ľude, lebo by sa znesvätil.
5Nech si neurobia lysiny na hlave; okraj brady nech si neoholia a na tele nech si nerobia zárezy. 6Nech sú svätí svojmu Bohu a neznesväcujú meno svojho Boha, lebo oni predkladajú Hospodinove ohňové obete, chlieb svojho Boha; preto nech sú svätí. 7Neviestku ani zneuctenú nech si nevezmú za ženu; ani vlastným mužom zahnanú nech si nevezmú; lebo kňaz je svätý svojmu Bohu. 8Pokladaj ho za svätého, lebo on predkladá chlieb svojho Boha; bude ti svätým, lebo svätý som ja, Hospodin, váš Posvätiteľ. máte všetci brady svedkovia? obcujete s mrtvolami podľa tohoto návodu? čo je to poškvrnenie? len tak dotknúť pri pochovávaní?
opakujem.. ani jediný dôkaz.. že zomrel a vstal z mŕtvych.. len viera.. a viera sa nedokazuje...
tak za prvé.. nevidím v článku JEDINÝ DôKAZ.. čo i len zopakovaný že vstal z mrtvych.. dobre si spomeň všetci čo ho stretli HO NESPOZNALI.. až ked im POVEDAL ON.. že JA SOM TO.. tak ho spoznali.. to by nasvedčovalo tomu. že sa vôbec nepodobal.. nie že ho nespoznal jeden dvaja ALE NIKTO..
- dva:- nikde nie je dôveryhodný fakt že zomrel... len ž ebol ukryžovaný a sňatý z kríž aa daný do hrobu.. ale žiadna lekárska správa či záznam o smrti..
tri... židia dodnes neuverili ž eto bol mesiáš a už vôbec nei , že vstal z mrtvych.. a bolo to v ich priestore ... takže v tomto článku si len predložila konštatovania a žiadny dôkaz o ktorom hovoríš, že sa príma ako fakt.. najslabší článok zatiaľ z tvojej série.. neobsahuje žiaden hisotrický fakt.. škoda.. lebo píšeš omnoho lepšie a vecnejšie ako teolog..
VŠETKO ZLO má na triku ČLOVEK.. to len vy hovoríte.. že za to môže ježiš.. lebo nechal satana.. aby lákal človeka na zlé chodníčky.. ja hovorím opak.. za všetko zlo nemôže nik iný ako ČLOVEK..
ježiš sa predsa nenarodil.. ale bol stvorený.. ako prvá najvyššia bytosť.. mi bolo vysvetlené.. a volal sa michael.. len akosi mojžiš a židia to vôbec NEVEDELI.. Lebo ježiš pracoval "pod" KONŠPIRÁCIOU v utajení.. aby to nebolo také jednoduché.. a odhalili to práve svedkovia jehovovi... po dinšpiráciou.. že prvých 100 000 rokov bol ježiš pod konšpiráciou.. krycie meno michael..
presne toto isté som mu napísal 16:08 tu do diskusie.. a hádaj.. odpovedal?? lebo použitie vodného splachovacieho zákona je predsa revízia biblie podľa novších poznatkov.. ale to on nepripúšťa.. takže URČITE ondejú do jamy za mestom.. lebo presné nariadenie z biblie sa MUSÍ dodržiavať.. len sa hanbí to priznať.. preto mlčí.. a kto mlčí- ten svedčí..
takže.. svedkovia.. ako môžete používať splachovacie záchody,? veď mojžiš povedal do jama a za tábor.. takže?? prečo porušujete boží príkaz o vykonávaní potreby,? ved biblia sa predssa nemôže upravovať ani porušovať.. tak ako je možné že používate splachovacie záchody?? to nie je modernizácia?? ako pri tých učebniciach??
asi si videl tých z robotníckej strany soc spravodlivosti .. :) tí sú červení až sú čierni.. ozubené koleso nosia.. ale k blogu.. KSS je už len pre tých funkcionárov, čo sú platení.. pre nič iné ani neexistuje.. a SZM?? jasné že sa oddelia.. lebo tých starých nemajú šancu vyhodiť z funkcií.. a aj mladí chcú byť platenými funkcionármi.. len čo ukončia svoje vzdelanie.. a tak ako všade.. štiepenie.. nie pre prácu.. ale pre korytá.. veˇd bude zasa treba nový "preceda.. a podpreceda".. a tiež ich nebude zaujímať.. koho oslovia.. bude im stačiť, že si budú sami pritakávať na svojich schôdzach..a budú sa uisťovať o svojej geniálnej politickej práci.. ako je možné že Biľakov zať je neustále pri zjazde za vrchstolom?? ako je moné, že nie sú dávn vyvodené dôsledky straty voličov ?? za nezískavanie nových členov?? za stagnáciu a ničnerobenie,? iba mlátenie prázdnej slamy.. a toto čaká aj tých szmákov.. čo si založia svoje hniezdo.. budú neomylní a jediní povolaní to riadiť až do dôchodku..
čitateľ..aký je tvoj vzťah k mimozemským civilizáciám?? stvoril boh človeka len na zemi?? alebo aj niekde inde??
krásna story to bola. že poradca pre privatizáciu.. za nejakých 600 mil. sk.. a radil naisto tých čo to mali v popise práce.. to bola skutočná malá domov.. krásna a podal zákona.. ale podľa morálky?? no radiť medzi čechom a taliánom?? podla čoho vybrali?? čech práve teraz kupuje 49% v francúzskom štátnom energetickom.. s manažerským rozhodovacím právom.. určite by u nás nebol dobrým gazdom.. lebo nechcel zaplatiť bokom čo sa žiadalo..
je nanajvýš pokrytecké, ak niekto vie čo sa robilo - kupovanie informácií a podvody za úplatu, bubeníková.. ( apropo ako so s ňou dopadlo???) a napriek tomu sa dá do spolku práve s tými čo to robili alebo dopustili. Vedel o tom saskár?? vedel.. a spolupracoval so zlodejmi z gorily?? spolupracoval. takže kde je jeho občianska povinnosť?? nie je o nič lepší ako tí zlodeji.. a dôvod?? že chce zabrániť kradnúť ešte väčšiemu zlodejovi?? neobstojí ani len z morálneho hľadiska... zlodej je vždy zlodejom.. či malý alebo veľký..takže niet čo obdivovať na saske ani lipšicovi.. lebo vedel o tom tiež dávno.. a vyžuil to len na svoje body.. tesne pred odídením z kdh..nešlo mu o spravodlivosť.. len o +body pre svoju osobu.. nič viac..
ak by všetci oponenti mečiara šli k referendu.. bolo by platné.. len sa nevyhováraj.. na zmarené referendum.. nie.. ľuďom je to jedno.. a preto bolo zmarené.a nie preto, že tam nikto niečo ešte prilepil.. nám je to všetko jedno.. my vieme len nadávať a viesť krčmové reči.. ale skutek utek.. alebo to národ chce.. alebo nie.. to je všetko.. a ak je mu to ľahostajné.. tak určite nechce zmenu.. teda deklaratívne akože chce.. ale to je všetko.. a to je rozhodne málo... záhradka , kostol, dovolenka.. len tak ležanie na gauči..alebo kvakotanie v krčme má u nás prednosť.. škoda..
Odporúčame