...v Rusku je tradícia robiť si domáci syr, preto štatistiky nemusia byť presné...aj ja som si to doma robil, ale teraz je problém zohnať mlieko, pretože sme úspešne za pomoci západu a našich niektorých politikov si zničili chovy HD a oviec a zlikvidovali mliekárne, ktoré boli skoro v každom okrese

