...neviem si predstaviť ako sa dá čítať knihy za deti učiteľmi... opýtajte sa svojho zaťa ako sa učí v Anglicku...povedal by vám, že na hodinu dostanú tému, ku ktorej sa individuálne pripravia a potom spoločne na hodine diskutujú k danej téme... u nás je problém, aby sa deti individuálne sami pripravovali na hodinu na danú tému a diskutovali o svojich získaných poznatkoch k danej téme... u nás stále sa vyžaduje (aj rodičmi), tzv. nalievanie informácii do hláv žiakov (memorovanie, prezentácia učebnej látky a následné preverovanie znalostí)... problém nie je len v učiteľoch...problém je v systéme vzdelávania,v systéme vzdelávania učiteľov a tiež u rodičov (ich nezáujem o participovanie na vzdelávaní svojich detí)...
...váš jednostranný názor je nesprávny...

