...nečíta sa to práve najlepšie (spojenectvo Ruska a Číny), ale treba otvorene povedať, že za to si môžeme sami (EÚ a USA)... ak sme si mysleli, že môžeme "kopať" do Ruského medveďa bez následkov, tak to bolo veľmi naivné... naša šanca bola v roku 1999, kedy RF ekonomicky zbankrotovala... vtedy sme im mali pomôcť a pritiahnuť k bližšie k Európe a ak európskym hodnotám... teraz je už asi neskoro, pretože naše (západné) myslenie sa nezmenilo a nereagovalo na geopolitické zmeny vo svete... a to nás určite v krátkom čase dobehne...

