Kňaz v armáde alebo Judáši, hor sa do cirkvi!
...ak náhodou existuje raj, tak najviac tam bude slušných ateistov, o trochu menej tam bude slušných kresťanov a vzácnym sortimentom tam budú pedstavitelia cirkvi... Ak existuje Boh, tak ten im určite pred odoslaním do pekla povie: "Tí ateisti vo mňa neverili, ale aj tak žili podľa mojich prikázaní... Vy veriaci ste vo mňa verili, vy kňazi ste kázali moje Slovo, ale aj tak ste žili v príkrom rozpore s mojími prikázaniami, preto vaše duše končia v pekle. Ak si predstavíme, že v pekle pomocníci diabla v neskutočnom kriku , náreku a veľkej bolesti trhajú duše a znova a znova a znova a znova a znova..., tak potom nie je im čo závidieť, jedine že by vedeli naisto, že žiaden Boh neexistuje a všetko je jeden veľký podvod a veľký biznis pre vybranú skupinu cirkevných predstaviteľov...