...určite nie 200 000 fašistov. ale určite 200 000 naivne hlúpych ľudí, ktorí si myslia, že Kotleba vyrieši ich problém... problém sa nerieši cez hodenie lístka do volebnej urny pre extrémizmus... problém sa rieši spoločným tlakom občana na politikov, vlastným aktívnym prístupom voči porušovaniu zákonov či spoločenských noriem... to druhé si vyžaduje veľa síl a preto je pre každého (skoro) ľahšie byť anonymným voličom niečoho čo hovorí veci (ale nemyslí ich v skutočnosti realizovať), tak ako to cítia...


