...veľmi dobrý článok, ďakujem...myslím si, že aj po posledných voľbách, ktoré jasne ukázali, že Slovensko vôbec nie je nejakou spoločnosťou založenej na silnej kresťanskej viere (viac sa už v tomto smere približujeme k Čechom), je potrebné začať razantne (ale spravodlivo) riešiť odluku cirkvi od štátu. "Tanečky" okolo cirkví, ako o niečom čo treba len "hladiť", by mali skončiť... Vývoj sa nedá zastaviť a aj samotná cirkev ak nechce skončiť na smetisku dejín (inak jej to zo srdca prajem), musí sa meniť s dobou a v mohých veciach začať s vlastnou očistou...


