Veľmi solídna analýza súčasnej slovenskej spoločnosti, len s máločím sa nedá súhlasiť... Pre tých, ktorí tu chceli počuť nejaké východisko: analytik vyhodnocuje situáciu prečo sa stalo to čo stalo resp. aké pochody, veci, udalosti priviedli veci do daného stavu, ale nie je jeho úlohou dávať riešenia... je to asi ako keby vám predložil zrkadlo a ukázal vám, že máte na tvári špinu a je na vás či si ju utriete, alebo si poviete, že vám to je jedno, alebo že sa vám to páči lebo vás to robí zaujímavejším...


