Každý kto má len základy fyziky, a technológie spracovania kovov s určitosťou rovnajúcej sa istote vie, že američania si WTC, 1,2,7 zhodili sami riadenou demoláciou, aby ospravedlnili moc teroru po celom svete, zvlášť v napadnutých krajinách. Tak ako si zabili prezydenta Kenedyho a nevyšetrili to pravdivo, tak budú vyšetrovať aj pády budov v NY a postačia im na to falošní svedkovia. T9 praví svedkovia, aspoň poskytovali ľuďom útechu, že tento ich chazarmi riadený svet skončí a uvoľní cestu novému svetu spravodlivosti bez lží, podvodov, mediálnej manipulácie a vojen.

