Pravde oponujú nezmysly a absurdnosti!
Pretože sa jednalo o právnu spornú otázku, kto má právo vládnuť, Boh zvolil právne riešenie. Podľa svojho zákona, život za život. Nikto nemal právo vziať ľu´do život, ani satan. Napriek tomu , 4o asi satan nečakal, Boh bol ochotný obetovať svojho Syna, ktorý ho poslúchol až po smrť na popravčom kole.S tým satan nerátal. Taká veľká láska Boha bola prejavená ľudstvu.
Ján 3:16 Lebo tak veľmi Boh miloval svet,+ že dal svojho jednosplodeného Syna,+ aby nikto, kto v neho prejavuje vieru+, nebol zničený+, ale mal večný život.+ 17 Veď Boh neposlal svojho Syna do sveta, aby ho súdil,+ ale aby bol svet zachránený prostredníctvom neho.+ 18 Kto prejavuje vieru v neho, nebude súdený.+
34 Kto neprejavuje vieru, už je odsúdený, lebo neprejavil vieru v meno jednosplodeného Božieho Syna.+35 Otec miluje+ Syna a dal všetko do jeho rúk.+ 36 Kto prejavuje vieru+ v Syna, má večný život;+ kto neposlúcha Syna, neuvidí život,+ ale Boží hnev zostáva na ňom.+
A odkiaľ to viem? Čital som pravdy Biblie.