Ľuďom vždy najväčšie problémy pochopiť, kde sa v prúde času nachádzajú. Keď vybuchovali vulkány, ľudia na zemi ešte nežili.
Ľuďom vždy najväčšie problémy pochopiť, kde sa v prúde času nachádzajú. Keď vybuchovali vulkány, ľudia na zemi ešte nežili.
Títo podľa teba paraziti budú vzatí do neba a ľudstvo a jeho osud bude závisieť od ich rešpektovanía, aby dosiahli slávnu slobodu Božích detí v raji na zemi. Boh si na účel vlády vykúpil zo zeme 144 000 nasledovníkov Ježiša Krista a veriacich v Boha Jehovu.Paraziti sú politici demokraticky zvolení tzv. zástupcovia ľudí, ktorí sa nechávajú vydržiavať ľudďmi, žijú z ich daní, a na úkor ich blaha a ich vláda im prináša utrpenie a vojny.
Zjavenie 14:14 A videl som, a hľa, Baránok+ stál na vrchu Sion+ a s ním stoštyridsaťštyritisíc+ tých, ktorí majú napísané na čelách jeho meno a meno jeho Otca+. 2 A počul som zvuk z neba ako zvuk mnohých vôd+ a ako zvuk silného hromu. Zvuk, ktorý som počul, bol ako [zvuk] spevákov doprevádzaných na harfe, ktorí hrajú na svojich harfách+. 3 A spievajú+ akoby novú pieseň+ pred trónom a pred štyrmi živými tvormi+ a staršími;+ a nikto sa nemohol naučiť tú pieseň okrem tých stoštyridsaťštyritisíc+ kúpených+ zo zeme. 4 To sú tí, ktorí sa nepoškvrnili so ženami;+ sú skutočne panenskí.+ To sú tí, ktorí stále nasledujú Baránka, kamkoľvek ide.+ Tí boli kúpení+ z ľudstva ako prvé ovocie+ Bohu a Baránkovi 5 a v ich ústach sa nenašla nijaká faloš;+ sú bez poškvrnenia.+
6 A videl som iného anjela letiaceho prostriedkom neba+ a mal večné dobré posolstvo+, aby ho oznamoval ako radostnú zvesť tým, ktorí bývajú na zemi, a každému národu, kmeňu, jazyku a ľudu,+
OSN je najväčší podvod kamuflovania vytvorenia mierového sveta. To dokáže len Božie kráľovstvo. Príkladom svetu sú Jehovovi svedkovia, ktorí už odzbrojili, nezúčastňujú sa vojen, ani sa neučia boju. Prečo to nedokážu národy združené pod OSN. Lebo neberú vážne Izaiášovo proroctvo o tom, ako sa robí mier. Pritom si vystavali sochu s Izaiášovým proroctvom pred budovou OSN. Izaiáš 2:4 A istotne bude konať súd medzi národmi+ a napraví záležitosti+ mnohých ľudí.+ A budú musieť prekovať svoje meče na radlice a svoje oštepy na záhradnícke nožnice.+ Národ nepozdvihne meč proti národu, ani sa už viac nebudú učiť vojne.+
Ani jednu, tak ako ty. Len ty na rozdiel odo mňa si rád vymýšľaš a píšeš si svoju vlastnú detektívku...
Čo má detektív spoločné so zločincami, ktorím pacient zomrel?
Rimanom 3: 8 A [prečo nepovedať]: „Robme zlé, aby prišlo dobré,“+ tak ako nás falošne obviňujú+ a ako niektorí tvrdia, že to hovoríme? Súd+ nad takýmito [ľuďmi] je v súlade s právom.+
0 ako je napísané: „Niet spravodlivého [človeka], ani jediného;+ 11 niet nikoho, kto má porozumenie, ani nikoho, kto hľadá Boha.+ 12 Všetci sa odklonili, všetci dovedna sa stali bezcennými; niet nikoho, kto preukazuje láskavosť, ani jediného.“+ 13 „Ich hrdlo je otvorený hrob, jazykom podvádzajú.“+ „Jed vreteníc majú za perami.“+ 14 „A ich ústa sú plné preklínania a horkosti.“+ 15 „Ich nohy sa ponáhľajú prelievať krv.“+ 16 „Skaza a bieda je na ich cestách+ 17 a cestu pokoja nepoznali.“+ 18 „Pred ich očami niet bázne pred Bohom.“+
24 a je to ako veľkorysý dar+, že su+ vyhlásení za spravodlivých pomocou vyslobodenia výkupným+, [ktoré zaplatil] Kristus Ježiš. 25 Jeho Boh vystavil ako obeť, aby nastalo zmierenie+ vierou v jeho krv+.
Drevo nebude potrebné. Scénar zničenia bezbožných a nepoučiteľných odporcov Božej zvrcovanosti bol napísaný pred dvetisíc rokmi. A nikdo ho nezmení. 2. Petra 3:3 Lebo to viete, že v posledných dňoch+ prídu posmievači+ s posmechom a budú postupovať podľa vlastných žiadostí+ 4 a hovoriť:+ „Kde je tá jeho sľúbená prítomnosť?+ Veď odo dňa, keď zosnuli naši predkovia, všetko pokračuje presne tak ako od začiatku stvorenia.“+
5 Podľa ich priania uniká totiž ich pozornosti skutočnosť, že nebesia+ boli oddávna a zem, ktorá Božím slovom celistvo vystupovala z vody+ a uprostred vody+; 6 a týmito [prostriedkami] vtedajší svet utrpel zničenie, keď bol zaplavený vodou.+ 7 Tým istým slovom sú však terajšie nebesia+ a zem+ zachované pre oheň+ a sú zachované na deň súdu+ a zničenia bezbožných.+
Tvoje poznámky na blogu svedčia o tom, že si satanistický klon, pretože nielen odporuješ zjavenej pravde ale aj zavádzaš lžami. Zrejme ti to robí dobre. Ale vše jen do času...
Už ste v niektorej detektívke čítali, že keď vraha chytili, ho prepustili na slobodu pre nedostatok dôkazov? Tak isto proti satanovi sa nazberalo nekonečne veľa dôkazov o jeho zvrhlosti ktorou pripravil o život miliardy 2udí. preto pôjde na 1000 rokov do lochu a potom sa mu ukáže o čo svojou zvrhlostou obral ľudstvo, O nič viac a o nič menej ako o večný život v raji v slávnej slobode Božích detí. Potom musí byť zničení na veky a nikdy viac sa nedovolí aby jeho zvrhlosť niekto napodobnil.
Marek 12:28 Jeden zo znalcov Písma, ktorý pristúpil a počul, ako sa prú, lebo vedel, že im znamenite odpovedal, sa ho spýtal: „Ktoré prikázanie je prvé zo všetkých?“+ 29 Ježiš odpovedal: „Prvé je: ‚Počuj, ó, Izrael, Jehova, náš Boh, je jeden Jehova,+ 30 a budeš milovať Jehovu, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou, celou svojou mysľou a celou svojou silou.‘+ 31 To druhé je: ‚Budeš milovať svojho blížneho ako seba.‘+ Niet nijakého väčšieho prikázania ako tieto.“ 32 Znalec Písma mu povedal: „Učiteľ, hovoril si dobre podľa pravdy: ‚On je jeden a niet iného okrem Neho.‘+ 33 A tak milovať ho celým srdcom, celým porozumením, celou silou a milovať svojho blížneho ako sám seba je omnoho cennejšie ako všetky úplné zápalné obetné dary a obete.“+ 34 Nato Ježiš, keď rozpoznal, že odpovedal rozumne, povedal mu: „Nie si ďaleko od Božieho kráľovstva.“ Ale nikto už nemal odvahu sa ho vypytovať.+
Splním ti vianočné prianie. Rimanom 1:18 Lebo Boží hnev+ sa zjavuje z neba proti každej bezbožnosti a nespravodlivosti+ ľudí, ktorí nespravodlivo potláčajú+ pravdu+, 19 lebo čo môže byť o Bohu známe, je im zjavné,+ lebo im to Boh zjavil.+ 20 Lebo jeho neviditeľné+ [vlastnosti] vidno zreteľne od stvorenia sveta,+ lebo ich možno vnímať z vytvorených vecí,+ dokonca jeho večnú moc+ a Božstvo+, takže sú bez ospravedlnenia;+ 21 lebo hoci poznali Boha, neoslavovali ho ako Boha, ani mu neďakovali,+ ale stali sa jalovými+ vo svojich úvahách a ich nerozumné srdce sa zatemnilo.+ 22 Hoci tvrdili, že sú múdri, stali sa pochabými+ 23 a slávu+ neporušiteľného Boha zamenili za podobu obrazu+ porušiteľného človeka, vtákov, štvornohých tvorov a všetkého, čo sa plazí.+
Izaiáš 29:16
16 Tá vaša zvrátenosť! Či sa má na hrnčiara pozerať ako na hlinu?a Či by mala urobená vec povedať o tom, kto je tvorca: „Neurobil ma“?b A či vytvorená vec hovorí o svojom utvárateľovi: „Neukázal nijaké porozumenie“?
Pižurný ty nijako nezaostávaš so svojim blogom. Len si ho skrátil na Bon mot.„Som ateista. Chválabohu“ Vianoce s Bohom a Ježišom nemajú nič spoločné, preto aj ateisti radi oslavujú vianoce. Pochopili totiž, že viera založená na obradoch nikam nevedie, ale spríjemňuje život...
Saturnálie sa blížia. Máte už nakúpené darčeky? Vianoce ako sviatok konzumu si to vyžadujú...
Ateista či veriaci, všetko jedno, Ani jeden nemajú pevný základ na svoju vieru, lebo viera sa zakladá na presvedčivých dôkazoch. . A rozprávky ešte nezmenili svet, tak ako duch vianoc, ktorí rovnako postihuje veriacich aj ateistov, lebo ukazujú pravú tvár pokrytecta lásky k blížnemu. Pod veriacimi tu myslím ľahkoverných a pod ateistami to isté, len bez Boha. Všetci pod vplyvom vianoc predstierajú mier a pokoj medzi ľuďmi, ktorí skončí hneď po vytriezvení s obžerstva a opilstva troch dní odpočinku po štyroch týždňoch zháňania darčekov, hoci by sme mohli tieto darčeky mieru a pokoja darovať nielen počas vianoc ale po celý rok a každý deň.
Čo majú praví slovania spoločné s vyššou kritikou Biblie? Knieža Rastislav pozval nepravých kresťanov Cyrila a Metoda a jeho strýko renegát Slovanov ich vyhnal. Strkal sa do zadnice Nemcov ako dnes naši politici, a zariadil latinský rýt do bohoslužieb.Jediná zásluha Cyrila a Metoda bol preklad Biblie do slovečiny, ktorý bol v poradí štvrtý na svete. A tam sa anglosasi nemôžu slovanom rovnať. Až o edem storočí začali prekladať Bibliu do angličtiny a nemčiny či češtiny.
My sme svedkovia Jehovu ak ti to ešte nedošlo a nie swedovia WTC. Božie diela a Boží zámer, ktoré dočasne prekazil satan budú odstránené a bude sa pokračovať ďalej v Božích dielach aj Božom zámere.Bolo to odložené, aby sa takí ľudia ako ty vybúrili a ukázali pravú tvár egoistov.
To čo opisuješ je satanova hrá s ľudstvom. Je jasné, že väčšina oklamaných ľudí ťahá za kratší koniec vrátane teba, ktorí sa pasuješ za znalca.
Biblia otvorene hovorí, že každý bude chodiť do príchodu Božieho kráľovstva v mene svojho Boha. Slováci chodia v mene tajuplného a nevasvetliteľného Trojičného boha, troch bohov v jednou a v znešených katolíckych tradíciách odporujúcich nielen rozumu ale aj zjavenej náboženskej pravde v Biblii o narodení Božieho syna, ktoré určite nebolo na Vianoce, už keď mám byť konkrétny a aktuálna tradícia vianoc je prekrytím rímskych saturnália narodenia boha slnka. Je to klam a znevažovanie Ježiša, ktorého oslavujú v jasličkách, namiesto aby ho vyývali ako osláveného nebeského kráľa pripravujúceho sa zasiehnuť v prospech ľudí uctiavajúcich Boha duchom a pravdou. Vôbec mi nie je ľúto ľudí ktorí nehľadajú pravdu ale zostávajú v tme tradícii neoslavujúcich Boha ale satana, diabla a jeho démonov. Dobre sa nažrať a opiť to je hlavný zmysel sviatkov pre väčšinu, nech je dôvod akýkoľvek hoci aj ten znevažujúci Boha Krista. Neľutujem sviatočný dav bezbožníkov v obchodoch hľadajúcich aliby darov nevery
Odporúčame