Foresta Gampa a jeho odkaz si pochopil? "Pro hloupeho, všehno hloupe" Dam ti niečo zrozumiteľné: http://aeronet.cz/news/zrcadlovy-efekt-jak-s…
Foresta Gampa a jeho odkaz si pochopil? "Pro hloupeho, všehno hloupe" Dam ti niečo zrozumiteľné: http://aeronet.cz/news/zrcadlovy-efekt-jak-s…
Kto chce byť psa, palicu si nájde. Zadrôtovaná ambasáda by o tom vedela povedať hodne. Guantanamo je jej symbolom. http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-…
Čižnár sa už vyjadril prostredníctvom hovorkyne: Ak by bola Kotlebová strana tá istá ako zrušená, prečo ju ministerstvo nanovo schválilo? Potom je chyba v systéme...Áno je chyba v systéme. Inštrukcie zo zadrôtovanej ambasády by mali potom priznať, že Uni kredit banka podporovalafinančne Hitlera, IBM vyrobila systém evidencie väzňov v koncentračných táboroch, že Fanta bola vymyslená pre fašistov ako reciprocita nezdravej Coca Coly a že uniformy pre fašistov šila renomovaná značka /jej meno mi vypadlo/, do ktorej sa obliekajú zblbnutí demoštranti pred zadrôtovanou ambasádou. Keď sa profesor pýtal žiakov, aby mu povedali prečo musel byť komunizmus /inak riadený tými istými chazarmi ako kapitalizmus/, tak mu nikto zo žiakov nevedel dať správnu odpoveď. Správna odpoveď znela: Lebo musel byť...Áno do príchodu Božieho kráľovstva si musia ľudia vyskúšať všetky druhy demokracií...aby zistili, že Boh má pravdu a vrátime sa na začiatok do raja. To sú spomienky na budúcnosť.
Gréci sa inšpirovali Turkami. Tí už požiadali o preplatenie 20 miliárd pre turistov umiestnených do prázdnych turistických rekreačných zariadení, rezortov, ktoré po odchode Rusov zývajú prázdnotov a sú na predaj. Turci zrejme došli na spôsob , aby ich turistický ruch neskolaboval. Budú musieť zaplniť migrantami, ktorých pobyt v turistických rezortoch zaplatí EU.Gréci ešte nepožiadali EU o podobnú dotáciu na rozvoj turistického ruchu. Ako jednoducho sa dá kríza vyriešiť....
Označenie "politické kasíno", alebo kto si na koho stavil je výstižné zhrnutie významu zástupnej demokracie, v ktorej zvolení tajtrlíci nezastupujú ľudí ale finančné skupiny. Predpoveď mu vyšla.
V tejto debate o zosadení Asada, sa naplno prejavila základná poučka propagandy. Umením propagandy je vedieť zamlčať pravdu, prečo má byť Asad zosadený. A teraz debatujte ďalej.
Puppuššško teba treba poslať na preškolenie do maďarského parlamentu alebo izraelského knesetu, prípadne aj do bundestágu na preškolenie, aby si neplietol pojmy z dojmami. Aby si pochopil kto s kým a ako spolupracuje, že zákony platia pre každého, či vyznáva ľudoveckú alebo kresťanskú ideu, alebo oboje spolu. A že parlament né voľby zahŕňajú aj 41 % nevoličov. Trestná je neznášanlivosť akéhokoľvek druhu. Je to prejav scestnosti, ktorá nikdy neviedla k vyriešeniu vecí..Ak nechápeš ciele a program s ktorým išli niektorí ako Kotleba či Kollár do volieb, tak si ich minimálne prečítaj alebo si ich vypočuj, potom o nich diskutuj keď ťa iritujú.. Alebo všetko ti je jasné? Tak potom nevieš čo je politika. Politika je o tom, čo je možné v danej konštelácii urobiť, aký prienik programov je možný. A každá animozita voči menu či výzoru ide bokom. S tvojho nicku by tiež mohol byť niekto zmagorený a myslel by si, že propaguješ na nete teplých až prihoretých....
To čo platí v živote, to platí vo všetkom aj v politike. Obsah je dôležitý nie nálepka, ktorú si niekto dá, alebo ktorú niekto "uštedrí" druhému:
(2. Korinťanom 11:12–15) Čo robím teraz, budem robiť aj ďalej, aby som odňal zámienku tým, ktorí chcú nejakú zámienku, aby boli považovaní za rovných s nami v úrade, ktorým sa chvália. 13 Lebo takí sú falošní apoštoli, podvodní robotníci, ktorí sa premieňajú na Kristových apoštolov. 14 A niet divu, lebo sám Satan sa stále premieňa na anjela svetla. 15 Nie je to preto nič veľké, ak sa tiež jeho služobníci stále premieňajú na služobníkov spravodlivosti. Ale ich koniec bude podľa ich skutkov.
To je princíp, ktorý nikto neoklame, nepodlezie, či inak neprekrúti. Skutky, nie slová sú prejavom charakteru.
Umenie politiky spočíva v klamstvách, ktorými dokáže ohlúpnúť voličov propagandou. Umením propagandy je vedieť zamlčať pravdu. A ako sa vyhnúť tekutým pieskom politiky, ktorá pomocou klamstiev, podvodov, poloprávd a pravdepodobných lží, vždy udusí a odstráni tých ktorí jej uveria spolu s tými, ktorí ich oklamú? Poučenie treba hľadať v dejinách. Oklamaní a klamári vždy skončia na smetisku dejín. Politických mŕtvol, ich ideí, miliónov zbytočných obetí sú dejiny pokropené krvou obetí politiky. Začalo to Nimrodom a skončí koalíciou odporcov voči Bohu. Preto námučeníkom adresoval slová:
(Ján 17:15–17) Neprosím ťa, aby si ich vzal zo sveta, ale aby si nad nimi bdel kvôli tomu zlému. 16 Nie sú časťou sveta, tak ako ja nie som časťou sveta. 17 Posväť ich pravdou; tvoje slovo je pravda.
(Ján 17:15–17) Neprosím ťa, aby si ich vzal zo sveta, ale aby si nad nimi bdel kvôli tomu zlému. 16 Nie sú časťou sveta, tak ako ja nie som časťou sveta. 17 Posväť ich pravdou; tvoje slovo je pravda.
(Zjavenie 17:10–15) A je sedem kráľov: päť padlo, jeden je, ten ďalší ešte neprišiel, ale keď príde, musí zostať na krátku chvíľu. 11 A divé zviera, ktoré bolo, ale nie je, je samo ôsmym [kráľom], ale pochádza z tých siedmich a ide do zničenia. 12 A desať rohov, ktoré si videl, znamená desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale ako králi dostanú moc na jednu hodinu s divým zvieraťom. 13 Tí majú jeden úmysel, a preto dávajú svoju silu a právomoc divému zvieraťu. 14 Tí budú bojovať s Baránkom, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. Aj tí povolaní a vyvolení a verní s ním.“
Odkaz od mysliteľa: Neexistuje medzinárodné právo. Existuje len koalícia tajtrlíkov, ktorá ide za hlavným prediktorom. To by museli zrušiť OSN a nahradiť ju NWO. A k tomu vytváraním chaosu smerujeme. Scenár vývoja budúcich udalostí pre mysliteľov je napísaný už 20 storočí, len málokto mu venuje pozornosť a rozumie mu.(Zjavenie 17:15–17) A hovorí mi: „Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, znamenajú ľudí, zástupy, národy a jazyky. 16 A tých desať rohov, ktoré si videl, a divé zviera, tí znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia ju a zjedia jej mäsité časti a celkom ju spália ohňom. 17 Lebo to Boh vložil do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel, áno, aby uskutočnili [svoj] úmysel tým, že dajú svoje kráľovstvo divému zvieraťu, dokiaľ sa nesplnia Božie slová.
Celý svet je pod vplyvom extrémistov, Slovensko je len kvapka v mori.Je len obrazom celého sveta, ktorý ničí Boží nepriateľ. Nepodarilo sa mu ovládnuť svet ľudí, preto ho chce zničiť.To sa mu však nepodarí. Každá zmena poriadku je sprevádzaná chaosom. Sú to základné princípy, ktorým treba rozumieť.Pokračovanie života je zabezpečené v programovom vyhlásení novej vlády nad zemou.
(Matúš 5:1–5) Keď videl zástupy, vystúpil na vrch; a keď si sadol, prišli k nemu jeho učeníci; 2 a otvoril ústa a vyučoval ich hovoriac: 3 „Šťastní sú tí, ktorí si uvedomujú svoje duchovné potreby, lebo im patrí nebeské kráľovstvo. 4 Šťastní sú smútiaci, lebo budú potešení. 5 Šťastní sú mierni, lebo oni zdedia zem.
6/ Ľudstvo ničí zem a nemá na to právo/kvôli nepoctivému zisku , morálne aj fyzicky vojnami/
7/V Armagedone budú zničení budú všetci aktívni odporcovia Božej zvrchovanosti /všetky armády sveta od generálov, veliteľov až po vojakov, celý politický , obchodný systém a mediálny systém, ktorým je svet ovládaný/
A po Armagedone rajská zem, pre všetkých ktorý sa naučia konať Božiu vôľu.
7 dôvodov prečo musí prísť Armagedon /Armagedon je Božia vojna proti všetkým odporcom Božej zvrchovanosti nad zemou./
1/ Božie meno znesvätené Božím nepriateľom Satanom musí byť očistené /Vy sa modlite takto: Otče náš , ktorý si na nebesiach, nech sa posvätí tvoje meno/
2/ Stane sa to Božou vládou, ktorá je ústredným motívom Biblie /Príď tvoje kráľovstvo, staň sa tvoja vôľa ako v nebi na zemi/
3/Pre ateistickú evolúciu, ktorá je zdrojom nešťastia, lebo uprednostňuje boj o prežitie najschopnejších namiesto spolupráce medzi ľuďmi pre odstránenie vojen, chudoby, útlaku a chorôb
4/ Každá ľudská vláda vládla na nešťastie ľudí a nebola schopná splniť svoje sľuby/žiadna nemá moc splniť svoje sľuby o odstránení biedy, chudoby, vojen, znečistenia životného prostredia atď./
5/ Človek nebol stvorený tak aby vládol nad inými, keďže nevie vládnuť ani nad sebou/všeobecné dobro, musí byť dobrom pre každého, nielen pre vyvolených 1%/
Celé ľudstvo vedú okultisti do konfrontácie s Bohom. Robia to cez média a mimovládky, pod vedením falošného proroka. Netreba veľa rozumu, aby sme pochopili kto diktuje svetu už dvesto rokov dvojitý meter demokracie.
(Zjavenie 16:13–16) A videl som tri nečisté inšpirované výroky, [ktoré vyzerali] ako žaby, [a] vychádzali z úst draka a z úst divého zvieraťa a z úst falošného proroka. 14 To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
Zaujímalo by ma, či niekto v Izraeli by si dovolil protestovať proti extrémistickým stranám, ktorých si ľudia zvolili do knesetu.Polovička z tucta je ich vo vláde a polovička v opozícii. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kneset
Celé ľudstvo vedú okultisti do konfrontácie s Bohom. Robia to cez média a mimovládky, pod vedením falošného proroka. Netreba veľa rozumu, aby sme pochopili kto diktuje svetu už dvesto rokov dvojitý meter demokracie.
(Zjavenie 16:13–16) A videl som tri nečisté inšpirované výroky, [ktoré vyzerali] ako žaby, [a] vychádzali z úst draka a z úst divého zvieraťa a z úst falošného proroka. 14 To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
Zaujímalo by ma, či niekto v Izraeli by si dovolil protestovať proti extrémistickým stranám, ktorých si ľudia zvolili do knesetu.Polovička z tucta je ich vo vláde a polovička v opozícii. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kneset
Celé ľudstvo vedú okultisti do konfrontácie s Bohom. Robia to cez média a mimovládky, pod vedením falošného proroka. Netreba veľa rozumu, aby sme pochopili kto diktuje svetu už dvesto rokov dvojitý meter demokracie.
(Zjavenie 16:13–16) A videl som tri nečisté inšpirované výroky, [ktoré vyzerali] ako žaby, [a] vychádzali z úst draka a z úst divého zvieraťa a z úst falošného proroka. 14 To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
Zaujímalo by ma, či niekto v Izraeli by si dovolil protestovať proti extrémistickým stranám, ktorých si ľudia zvolili do knesetu.Polovička z tucta je ich vo vláde a polovička v opozícii. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kneset
Celú zem vedú okultisti do konfrontácie s Bohom. Robia to cez média. To ste dobre vystihli.
(Zjavenie 16:13–16) A videl som tri nečisté inšpirované výroky, [ktoré vyzerali] ako žaby, [a] vychádzali z úst draka a z úst divého zvieraťa a z úst falošného proroka. 14 To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
Evolúcia vhodila dymovnicu a zahmlila ľuďom pohľad na hviezdnaté nebo. Každý sa musí pozerať pod nohy, aby sa nepotkol a nezožral ho silnejší. Vtedy je najlepšie skryť sa do ulity. ulity, ulity, evolučné ulity, kto vás len stvoril? Evolúcia to určite nebola. Tak kto? Na pravdivú odpoveď sa bojí evolucionista pozrieť ako čert na kríž, ako sa hovorí vo svete bez názoru, ktorý netreba dokazovať.
Odporúčame