EMA, FEMA, všetko jedno. Liek treba stiahnúť lebo lieči. Prvý krok: Prestali ho predpisovať lekári. Dostali príkaz nepredpisovať účinné lieky. Dnes preto zmizne z pultov. Druhý krok: Zakážeme ho, lebo neškodí. Tretí krok: Každý pacient musí byť doživotne zaliečovaný, nie vyliečený. To je prípad Bioparoxu. Hurá nech žijú generiká...a to všetko sa budé diať až do súdneho dňa a uzdravenia ľudstva Božím kráľovstvom, čiže novou vládou nad ľudstvom.
https://www.youtube.com/watch?v=R0vA m7SmiQw
(Izaiáš 33:24) A nijaký usadlík nepovie: „Som chorý.“ Ľudu, ktorý býva [v krajine], bude odpustené ich previnenie.
(Lukáš 7:21) V tú hodinu uzdravil mnohých z chorôb a ťažkých neduhov a od zlých duchov a mnohým slepým daroval zrak.
(Zjavenie 21:4) A zotrie im každú slzu z očí a smrti už viac nebude a nebude už viac ani smútku, ani kriku, ani bolesti. Predošlé veci sa pominuli.“
Ak chce niekto písať pre poučenie, nemôže sa dusiť v tlakovom hrnci. Musí vidieť širšie a hlbšie súvislosti a neopomínať Boží najvyšší plán, ktorí sa bude realizovať po zlíhaní ľudských plánov.
VB je trójskym koňom Anglo Americkej svetovej mocnosti. O čo im ide? O rozpad EU. Migrácia je jedna možnosť. Ak tá nezaberie tak zvláštne dojednania. Ak tie nezaberú, tak TTIP. Nemecko je kolónia Ameriky a tak sa musia správať.https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
N a každého dôjde: Všetko v svojom poradí.
A hovorí mi: „Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, znamenajú ľudí, zástupy, národy a jazyky. 16 A tých desať rohov, ktoré si videl, a divé zviera, tí znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia ju a zjedia jej mäsité časti a celkom ju spália ohňom. 17 Lebo to Boh vložil do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel, áno, aby uskutočnili [svoj] úmysel tým, že dajú svoje kráľovstvo divému zvieraťu, dokiaľ sa nesplnia Božie slová.
VB je trójskym koňom Anglo Americkej svetovej mocnosti. O čo im ide? O rozpad EU. Migrácia je jedna možnosť. Ak tá nezaberie tak zvláštne dojednania. Ak tie nezaberú, tak TTIP. Nemecko je kolónia Ameriky a tak sa musia správať.https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
N a každého dôjde: Všetko v svojom poradí.
A hovorí mi: „Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, znamenajú ľudí, zástupy, národy a jazyky. 16 A tých desať rohov, ktoré si videl, a divé zviera, tí znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia ju a zjedia jej mäsité časti a celkom ju spália ohňom. 17 Lebo to Boh vložil do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel, áno, aby uskutočnili [svoj] úmysel tým, že dajú svoje kráľovstvo divému zvieraťu, dokiaľ sa nesplnia Božie slová.
A za dní tých kráľov zriadi nebeský Boh kráľovstvo, ktoré nebude nikdy zničené. A kráľovstvo nebude prenesené na nijaký iný ľud. Rozdrví a ukončí všetky tieto kráľovstvá a ono samo bude stáť až na neurčité časy;
každého dôjde: Všetko v svojom poradí.
A hovorí mi: „Vody, ktoré si videl, kde sedí smilnica, znamenajú ľudí, zástupy, národy a jazyky. 16 A tých desať rohov, ktoré si videl, a divé zviera, tí znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia ju a zjedia jej mäsité časti a celkom ju spália ohňom. 17 Lebo to Boh vložil do ich sŕdc, aby uskutočnili jeho úmysel, áno, aby uskutočnili [svoj] úmysel tým, že dajú svoje kráľovstvo divému zvieraťu, dokiaľ sa nesplnia Božie slová.
A za dní tých kráľov zriadi nebeský Boh kráľovstvo, ktoré nebude nikdy zničené. A kráľovstvo nebude prenesené na nijaký iný ľud. Rozdrví a ukončí všetky tieto kráľovstvá a ono samo bude stáť až na neurčité časy;
VB je trójskym koňom Anglo Americkej svetovej mocnosti. O čo im ide? O rozpad EU. Migrácia je jedna možnosť. Ak tá nezaberie tak zvláštne dojednania. Ak tie nezaberú, tak TTIP. Nemecko je kolónia Ameriky a tak sa musia správať.https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
Na
14 Povedal som mu: „Môj pane, ty to vieš.“ A on mi povedal: „To sú tí, ktorí vychádzajú z veľkého súženia a vyprali si rúcha a vybielili ich v Baránkovej krvi. 15 Preto sú pred Božím trónom a preukazujú mu dňom a nocou svätú službu v jeho chráme. A sediaci na tróne rozprestrie nad nimi svoj stan. 16 Nebudú už hladní ani smädní a nebude ich ubíjať slnko ani spaľujúca horúčava,
Takže pred čím stojíme?
(Matúš 24:14) A toto dobré posolstvo o kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na svedectvo všetkým národom; a potom príde koniec.
(Matúš 24:21, 22) lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až dosiaľ, áno, aké nikdy viac nebude. 22 Naozaj, keby neboli tie dni skrátené, nezachránilo by sa žiadne telo; ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené.
Nalejme si čistého vína o tom kto stojí za rozpadom EU a potom meditujme o jeh perspektíve. https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
A aj tak sa nakoniec bude realizovať najvyšší vládny program a tým je Božie kráľovstvo. Výsledok:
(Zjavenie 7:9–16) Potom som videl, a hľa, veľký zástup, ktorý nemohol nikto spočítať, zo všetkých národov a kmeňov a ľudí a jazykov, stojaci pred trónom a pred Baránkom, oblečený v bielych rúchach; a v ich rukách boli palmové ratolesti. 10 A stále volajú silným hlasom a hovoria: „Za záchranu [vďačíme] svojmu Bohu sediacemu na tróne a Baránkovi.“ 11 A všetci anjeli stáli okolo trónu a starších a štyroch živých tvorov a padli na tvár pred trónom a uctievali Boha 12 a hovorili: „Amen! Požehnanie a sláva a múdrosť a vďakyvzdanie a česť a moc a sila [nech je] nášmu Bohu po celú večnosť. Amen.“ 13 A jeden zo starších mi odpovedal a riekol: „Kto sú tí, čo sú oblečení v bielych rúchach, a odkiaľ prišli?“
Daniel 9:27 A v chráme bude ohavnosť spustošenia a až do skonania a konca bude pretrvávať spustošenie. Toľko biblické proroctvo o spustošení chrámu, znamená , že spustošenie chrámu v 70 r.n.l. pretrvá až do skonania sveta a nikdy viac nebude obnovený, t.j. znovupostavený.
Všetky snahy chazarov sú márne. Proti Božím proroctvám niet opravného prostriedku. Zvlášť nie pre nich. Už sa o to pokúšal Vatican založením islamu s cieľom, aby zničili pravé kresťanstvo v tej oblasti a dobili chrám pre nich. Boli oklamaní, lebo namiesto dabitia Jeruzalemu pre Vatican, si tam mohamedáni postavili po Mekke druhu svätyňu. Pápež sa musí uspokojiť so Sextonom neďaleko Jeruzalema v Kirjat jearime, kde sa mu buduje náhradné sídlo...
Vojna Turecka proti Sýrii práve začala. http://www.zvedavec.org/vezkratce/12151/
Nech vás poteší pohľad, aký má Boh na Ameriku /a Veľkú Britániu/
- Pozerá sa na nich ako na falošného proroka, ktorý zvádza celý svet, zvlášť k postaveniu a uctievaniu modly nazvanej OSN a jej predchodcu Spojené národy /to väčšina ľudí nechápe lebo je oklamaná cieľmi týchto organizáciami, ktoré dednnodenne táto organizácia pošiapáva/
- pozerá sa na nich ako na baránka s dvomi rohami, ktorí hovoria ako baránok ale robia ako čert, diabol, satan /to každý chápe, lebo sa správa minimálne 200 rokov ako kolonista celej zeme/
- pozerá sa na nich ako na dve nohy zo železa spojené "hlinou" z obrazu úpadku vlád od Babylonu až po dnes. Tento kolos stojaci na silných a z častí silných železných nohách a z časti hlinených, bude odstránený ako posledná svetová mocnosť zásahom Božieho kráľovstva, ktoré sa stane trvalým a večným zriadením nad zemou, čo prinesie celej zemi mier, bezpečie, zdravie, dokonalosť, spokojnosť a šťastie. Politika ako nástroj manipulácie ľudí zmizne naveky zo zeme.
Nech vás poteší pohľad, aký má Boh na Ameriku /a Veľkú Britániu/
- Pozerá sa na nich ako na falošného proroka, ktorý zvádza celý svet, zvlášť k postaveniu a uctievaniu modly nazvanej OSN a jej predchodcu Spojené národy /to väčšina ľudí nechápe lebo je oklamaná cieľmi týchto organizáciami, ktoré dednnodenne táto organizácia pošiapáva/
- pozerá sa na nich ako na baránka s dvomi rohami, ktorí hovoria ako baránok ale robia ako čert, diabol, satan /to každý chápe, lebo sa správa minimálne 200 rokov ako kolonista celej zeme/
- pozerá sa na nich ako na dve nohy zo železa spojené "hlinou" z obrazu úpadku vlád od Babylonu až po dnes. Tento kolos stojaci na silných a z častí silných železných nohách a z časti hlinených, bude odstránený ako posledná svetová mocnosť zásahom Božieho kráľovstva, ktoré sa stane trvalým a večným zriadením nad zemou, čo prinesie celej zemi mier, bezpečie, zdravie, dokonalosť, spokojnosť a šťastie. Politika ako nástroj manipulácie ľudí zmizne naveky zo zeme.
Vojna Turecka proti Sýrii práve začala. http://www.zvedavec.org/vezkratce/12151/
Odporúčame