Do čoho pani chaosová vykročil Kneset, keď vo vláde je 6 strán a v opozícii 6 strán. A to sú iné extrémistické strany...o ktorých sa vám ani nesníva .To len vám mátoži vo vašej hlave. Fico je schopný politik, schopný urobiť zlepenec, z ktorého sa tak vysmieval pravicovým stranám. Smer, SNS, Sieť, Most -Hídurčite neodmietnu Zaujímavé, že najintolerantnejší sú predstavitelia tzv. etablovaných strán, politických mafií napojených na cudzie záujmy a záujmy kapitálu. Chcete sami presvedčiť, že nie ste fašisti, keď dokážete margializovať iných voličov, ktorí volili Kotlebu? Keď Béla nedosiahol 8 %, mal by sebakriticky odstúpiť a nie krútiť sa ako hadica a vyvlávať chaos s ďalšími voľbami. Už to vydržte do príchodu Božieho kráľovstva, lebo aj on pripúšťa vôľu ľudu za vôľu Božiu, kvôli pokoju a poriadku a bezpečnosti.Poučte sa z knesetu.... https://cs.wikipedia.org/wiki/Kneset
Týmto všetkým musíme prejsť, pretože vôľa ľudu bol korunovaná výsledkami, ktoré reprezentujú vôľu ľudu.

