Ešte získať Révaya a Slovan môže pomýšľať na finále Gagarinovho pohára...
Ešte získať Révaya a Slovan môže pomýšľať na finále Gagarinovho pohára...
Ešte aj tie popravy sa dajú natočiť v Hollywoode...https://www.youtube.com/watch?v=Qz3oW mDUW1Q
17 ‚Čo sa týka týchto mohutných zvierat, pretože sú štyri, sú štyria králi, ktorí povstanú zo zeme. 18 Ale kráľovstvo dostanú svätí Najvyššieho a prevezmú kráľovstvo do vlastníctva na neurčitý čas, až na neurčitý čas neurčitých čias.‘ 19 Potom som zatúžil presvedčiť sa o tom štvrtom zvierati, ktoré bolo odlišné od všetkých ostatných, mimoriadne strašné, ktorého zuby boli železné a ktorého pazúry boli medené, ktoré hltalo [a] drvilo a ktoré zašľapávalo nohami i to, čo zostalo; 20 a o desiatich rohoch, ktoré malo na hlave, a o tom inom [rohu], ktorý povstal a pred ktorým tri padli, áno o rohu, ktorý mal oči a ústa, ktoré hovorili velikášske veci, a svojím zjavom bol väčší ako jeho druhovia. 21 Pozeral som sa ďalej, keď práve ten roh viedol vojnu proti svätým a získaval nad nimi prevahu, 22 až prišiel Pradávny dní a bol vynesený súd v prospech svätých Najvyššieho a prišiel ten určitý čas, keď svätí sami prevzali kráľovstvo do vlastníctva.
Gréci pochopili, nech platí ten, kto za utečeneckou krízou stojí. OSN, EU a NATO, svojou nečinnosťou a skrytou podporou apokalyptického exodu, ktorý predznamenáva zmenu vlády nad svetom.Tento neprehliadnuteľný trik s verejnou mienkou skončí nakoniec fiaskom všetkých zúčastnených hráčov. Posledná kapitola ľudských dejín, založená na podvode, nespravodlivosti a násilí sa začala. Umením propagandy médií je zakryť pravdu o poslednom z trikov slobodomurárov ovládnuť svet. Majú však smolu, lebo vládu dostanú svätí najvyššieho. Určite to nebude OSN, USA ani hybrid svetovej vlády vzniknutý na pôde OSN, ale Božia vláda v nebi, ktorá odstráni zloducha temnoty, súčasného vládcu zeme v pozadí. Kto to chce pochopiť, ten to pochopí. http://www.magnificat.sk/dokumenty/osn.pdf
(Dan iel 7:16–27) Priblížil som sa k jednému z tých, čo stáli, aby som ho poprosil o hodnovernú správu o tomto všetkom. A ako mi začal podávať skutočný výklad tých vecí, povedal mi:
Zmutovaná hydra má jednu hlavu v Codex alimentarus. https://www.youtube.com/watch?v=evh5BDiZ3c8
Tomut o deštruovaniu zabráni len príchod kráľovstva, kde budú len zdravé potraviny pre večný život v raji. Teraz už lepšie chápeme, prečo sa máme modliť o jeho príchod? Lebo nikto z bežných ľudí nemá dosah na zmenu systému, ktorí riadia okultisti majúci v rukách médiá.Pravda je to, čo dokážu zamlčať...
(1. Petra 2:6–10) Písmo totiž hovorí: „Hľa, kladiem na Sione kameň, vyvolený, základný rohový kameň, drahocenný, a nikto, kto v neho prejavuje vieru, určite nebude sklamaný.“ 7 Pre vás je teda drahocenný, lebo ste veriaci, ale tým, čo neveria, „ten istý kameň, ktorý stavitelia zavrhli, sa stal hlavným rohovým [kameňom]“ 8 a „kameňom potknutia a skalným masívom pohoršenia“. Potkýnajú sa, lebo neposlúchajú slovo. Práve na to boli aj určení. 9 Ale vy ste „vyvolený rod, kráľovské kňazstvo, svätý národ, ľud pre zvláštne vlastníctvo, aby ste široko-ďaleko oznamovali znamenitosti“ toho, ktorý vás povolal z tmy do svojho podivuhodného svetla. 10 Lebo kedysi ste neboli ľudom, ale teraz ste Božím ľudom; boli ste tými, ktorým nebolo preukazované milosrdenstvo, ale teraz ste tými, ktorým bolo preukázané milosrdenstvo.
Omyl pupuško, tak ako vždy keď chceš vykladať Písma. Nemáš na to kompetencie. 5 kníh Mojžišových opisujú okrem stvorenia, udalostí v Edene, rodokmene ale hlavne oslobodenie Izraela z otroctva z Egypta, prijatie Božích zákonov a postupné dobýjanie zasľúbenej krajiny.práve o to sa jedná v spomínanom Deutoronómiu o ktorom sa zmieňuješ. Žiadne naplnenie proroctiev, tobôž nie v africkej jari. Čo sa týka Izraela o tom som ti písal, že Bol zavrhnutý Bohom Jehovom ako vyvolený národ a všetky požehnania prešli na kresťanský zbor známi ako Duchovný Izrael.
(1. Petra 2:4) Keď prichádzate k nemu ako k živému kameňu, ľuďmi síce zavrhnutému, ale Bohom vyvolenému, drahocennému,
a tých, ktorí neuctievali ani divé zviera, ani jeho obraz a neprijali znak na čelo ani na ruku. A ožili a vládli s Kristom ako králi tisíc rokov. 5 (Zostávajúci mŕtvi neožili, dokiaľ sa neskončilo tisíc rokov.) To je prvé vzkriesenie. 6 Šťastný a svätý je každý, kto má podiel na prvom vzkriesení; nad tými druhá smrť nemá právomoc, ale budú kňazmi Boha a Krista a budú s ním vládnuť ako králi tisíc rokov.
(Zjavenie 21:1–4) A videl som nové nebo a novú zem, lebo predošlé nebo a predošlá zem sa pominuli a mora už niet. 2 Videl som aj sväté mesto, Nový Jeruzalem, zostupujúci od Boha z neba a pripravený ako nevesta ozdobená pre svojho manžela. 3 Nato som počul silný hlas hovoriť z trónu: „Hľa, Boží stan je s ľudstvom a bude bývať s nimi a oni budú jeho ľudom. A sám Boh bude s nimi. 4 A zotrie im každú slzu z očí a smrti už viac nebude a nebude už viac ani smútku, ani kriku, ani bolesti. Predošlé veci sa pominuli.“
O jeho vzkriesenie na zemi sa postará Kristus a jeho nevesta 144 000...
Korec do žiadneho neba nešiel ale čaká ho všeobecný hrob ľudstva a pozemské vzkriesenie v Božom kráľovstve o ktorom tak málo zmýšľal ako všetci, ktorým je ľahostajný život v budúcnosti v pozemskom raji pod vládou Krista.
(Ján 5:28, 29) Nedivte sa tomu, lebo prichádza hodina, keď všetci v pamätných hrobkách budú počuť jeho hlas 29 a vyjdú, tí, ktorí konali dobro, na vzkriesenie života, a tí, ktorí konali hanebne, na vzkriesenie súdu.
(Zjavenie 20:1–6) A videl som anjela zostupujúceho z neba s kľúčom od priepasti a s veľkou reťazou v ruke. 2 A uchopil draka, prahada, ktorý je Diabol a Satan, a zviazal ho na tisíc rokov. 3 Vrhol ho do priepasti a zavrel [ju] a zapečatil [ju] nad ním, aby už nezvádzal národy, dokiaľ sa neskončí tisíc rokov. Potom musí byť uvoľnený na malú chvíľu. 4 A videl som tróny a boli [tam] tí, ktorí sa na ne posadili, a dostali moc súdiť. Áno, videl som duše popravených sekerou pre svedectvo, ktoré vydávali o Ježišovi, a preto, že hovorili o Bohu,
Ja by som to nazval inak túto zlátaninu nezmyslov. Sú to Nočné mory, Sny z nečistého svedomia tých, ktorí sa odklonili od Písma. Tak ako som čítal v texte, predstaviteľov štetky štátu. A čo sa týka vojny? Na ňu nie je nikdy dôvod pozerať, že nebezpečenstvo už pominulo. Predstav si pupuško, že na najmenšom možnom území, len sto km od vrchu Megiddo, v Sýrii operujú vojská piatich stálych členov Bezpečnostnej rady OSN s právom veta. A ako sa zapaľuje sud z pušným prachom? Stačí jediná iskra...
Kto chce poznať skutočný scénar budúcich udalostí musí poznať Písmo. Tam je zničenie svetového organizovaného náboženstva a s ním spojené veľké súženie opísané inak. Ale ako sa hovorí, koniec dobrý, všetko dobré. Bude dôležité, že príchodom Božieho kráľovstva, nastane milénium prosperity a obnovy zeme do podoby raja, z ktorého boli vyhnaní prví ľudia a stali sa migrantmi na zemi.Už sme vo finále. Inak by sa neobjavovali takéto články. Na ktorej strane ste? Na Božej či satanovej? Písmo nepustí.
Obidva sviatky sú oslavou okultistických praktík. 1 mája dokončil svoje dielo istý nemenovaný jezuita, ktorí založil iluminátov, jednej odnože chobotnice ovládajúcej svet. Druhý je spomienkou na vzbúrených anjelov, ktorí sa museli odhmotniť v deň 1. novembra keď začala potopa sveta. Obidva sviatky sú teda pôvodom démonské a sú oslavou démonov, čiže buričov proti Bohu Stvoriteľovi.
Vôbec sa nemýliš, len ti chýba širší a hlbší kontext, prečo sa tak deje. Na to ti odpovie len Biblia.
(1. Jána 5:19) Vieme, že... celý svet leží [v moci toho] zlého.
(1. Jána 3:8) Kto stále hreší, pochádza z Diabla, lebo Diabol hreší od začiatku. Preto sa zjavil Boží Syn, aby zničil Diablove diela.
Takže Biblia odpovedá, že daný stav vecí, bude mať svoj koniec. Rozlet ľudstva začne až po zmene vlády nad svetom, ktorý spôsobí Ježiš Kristus svojim zásahom. Kto je na zmenu vlády nad svetom pripravený? Zdá sa že vládcovia tohto sveta sú tí poslední, ktorí by si túto zmenu priali...Im vyhovuje daný stav vecí, byť sluhami kniežaťa temnoty, satana diabla.
(Ján 9:39) Ježiš povedal: „Pre [tento] súd som prišiel do tohto sveta: aby tí, ktorí nevidia, videli, a tí, ktorí vidia, sa stali slepými.“
(Ján 12:31) Teraz je súd tohto sveta; teraz bude vládca tohto sveta vyvrhnutý.
(Ján 16:33) ... Vo svete budete mať súženie, ale buďte odvážni! Ja som zvíťazil nad svetom.“
(2. Petra 3:13) Sú však nové nebesia a nová zem, ktoré očakávame podľa jeho sľubu, a v tých bude bývať spravodlivosť.
(Daniel 2:44, 45) A za dní tých kráľov zriadi nebeský Boh kráľovstvo, ktoré nebude nikdy zničené. A kráľovstvo nebude prenesené na nijaký iný ľud. Rozdrví a ukončí všetky tieto kráľovstvá a ono samo bude stáť až na neurčité časy; 45 lebo si videl, že z vrchu bol vysekaný kameň, nie rukami, a [že] rozdrvil železo, meď, tvarovanú hlinu, striebro a zlato. Sám vznešený Boh dal kráľovi poznať, čo sa má po tomto udiať. A sen je spoľahlivý a jeho výklad je dôveryhodný.“
(Matúš 6:9, 10) Budete sa teda modliť takto: ‚Náš Otče v nebesiach, nech sa posvätí tvoje meno. 10 Nech príde tvoje kráľovstvo. Nech sa deje tvoja vôľa, ako v nebi, tak i na zemi.
(Zjavenie 19:11) A videl som otvorené nebo, a hľa, biely kôň. A ten, ktorý na ňom sedel, sa volá Verný a Pravdivý, a súdi a vedie vojnu v spravodlivosti.
(Zjavenie 19:16) 16 A na svojom vrchnom odeve, na stehne, má napísané meno: Kráľ kráľov a Pán pánov.
Ak nechceš byť časťou starého sveta, pripravuj sa na nový svet spravodlivosti, ktorý onedlho nastolí Ježiš Kristus. Predobraz opisuje stav skazenosti, proti ktorej zasiahol Boh, aby obnovil svoj vyvolený ľud. Dnešný stav skazenosti, tentoraz celosvetovej bude dôvodom, prečo bude svätý Boh opäť konať. Len je ochotný sa zmeniť? Boží ľud vzatý z celej zeme áno. A čo tí ostatní?
(Ezechiel 9:3–11) A sláva Boha Izraela, tá bola vyzdvihnutá od cherubínov, nad ktorými bola, ku prahu domu; a začal volať na muža, ktorý bol odiaty plátnom a pri boku ktorého bol kalamár tajomníka. 4 A Jehova mu povedal ďalej: „Prejdi stredom mesta, stredom Jeruzalema, a označíš na čele ľudí, ktorí vzdychajú a stenajú nad všetkými odpornými vecami, ktoré sa dejú uprostred neho.“ 5 A tým [ostatným] hovoril pred mojimi ušami: „Prejdite mestom za ním a bite. Nech neľutuje vaše oko a nemajte súcit.
gumurin, kde ste to vzali, že RTV: je naša a ešte aj verejnoprávna.? Tento názov filmu to vylučuje a aby nemali niektorí pochýb, že to tak je, tak samotná RTV: vylúčila S a nahradila ho dvomi bodkami, aby si každý doplnil, čo mu vyhovuje, čo chce, len nebodaj nie S...Semere vydávajúci zatykač na Štúra by sa potešil v hrobe, keby mohol. Takto sa tešia len Semereovi pohrobkovia...
Jediný kto nemá predsudky a neprejavuje predpojatosť, hádajte prečo?
(Skutky 10:34, 35) Na to Peter otvoril ústa a povedal: „S istotou chápem, že Boh nie je predpojatý, 35 ale v každom národe je mu prijateľný ten, kto sa ho bojí a koná spravodlivosť.
(Rimanom 11:33) Ó, hĺbka Božieho bohatstva a múdrosti a poznania! Aké nevyskúmateľné [sú] jeho súdy a [ako je] nemožné vystopovať jeho cesty!
(Skutky 17:26–28) A vytvoril z jedného [človeka] každý ľudský národ, aby bývali na celom zemskom povrchu, a vymedzil ustanovené časy a stanovené hranice ich bývania, 27 aby hľadali Boha, ak by ho azda mohli nahmatať a naozaj ho nájsť, lebo v skutočnosti nie je ďaleko od nikoho z nás. 28 Lebo od neho máme život, pohybujeme sa a sme, ako aj niektorí z vašich básnikov povedali: ‚Veď sme aj jeho potomstvom.‘
A kto tú všetku neprebernú paletu chutí, vôni, farieb stvoril? Nepatrí sa mu poďakovať?
Odporúčame