Nie je prvý ani posledný, ktorého odrovnala "vyššia moc", rozkladajúca slovenský futbal. Spomeniem aspoň odrovnanie Radolského manipuláciou s hráčmi, ktorým nedovolili hrať na Olympijským turnajom v Austrálii a zmarili tak koncepciu trénera. Potom likvidáciou klubov Interu BA, Art Médie BA, a pokračujúc likvidáciou štadiónov a pozemkov na developerské projekty. Cirkus okolo Kmotríkovej stavby štadiónu Slovana. A v neposlednom rade ignorovaním prenosov zo slovenskej futbalovej ligy. Budú radšej podporovať českú ligu priamymi prenosmi....Galád mal jasnú koncepciu a to sa na Slovensku nepodporuje. Všetci vieme, že jeho mužstvo od postupu z baráže na MS odrezali rozhodcovia, za čo sa hanbia aj Taliani, že vdačia neférovému postupu.


