No, od volieb už aj benzín zlacnel, hypotéky klesli, aj prezident v tej zlej USA podporil Ukrajinu. Všetky predvolebné sľuby sa plnia.
No, od volieb už aj benzín zlacnel, hypotéky klesli, aj prezident v tej zlej USA podporil Ukrajinu. Všetky predvolebné sľuby sa plnia.
A čo súčasný prezidentka ?
Časová postupnosť:
1, p.Poslanec perlil v parlamente
2, konfrontoval údajne 4 "opité" matky , tie privolali motorkára ( národnosť sa môžeme iba domnievať)
3, bum , bác
4, polícia zadržala motorkára
5, p.poslanec sa vyjadril že útok nebol politicky motivovaný.
Vyšetrovanie prinesie vysvetlenie , alebo aj nie. To už je raz tak, precedens šéfina nepustí.
Zopakujme si vyjadrenia p.poslanca :
"A vy ste tam osobne boli?“ takže asi nič , ani ženy , ani motorkára nik z tu diskutujúcich nevidel.
A čo znamenajú jeho slová v kontexte tohoto článku :
"to, čo napíšu naše mainstreamové médiá, tak tým neverím ani správu o počasí,“
Keďže sa nachádzame na mainstreamovom portály, tak debata je o čom?.
Tradičná slovanská rodina. Voliči SNS.
Minister sa dištancuje od toho čo vymyslei na ministerstve. To je krása, toto je vláda odborníkov.
Ruším čo som nakázal a nakazujem čo som zrušil. Cirkus Humberto v praxi.
Ešte že majú koaličnú radu, kde sa elita národa rozhodne či si vyplatia renty, alebo budú radšej válať semafory!
No , a toto má podporu 30% tiežvoličov. To nevymyslíš to sa tak musí narodiť.
Tie peniaze dostane iba ak je členom ich strany. Z tých peňazí sa dostane väčšia časť do kasy tej správnej strany cez zákazky správnym firmám a poradcom.
Nemusíš sa predstavovať, vieme čo si zač.
Dôchodcov, príjimateľov soc.dávok, PN-károv, deti, štátnych úradníkov, lekárov, policajtov, vojakov, ...
Všetci dostávajú od štátu financie elektronicky.
Ty darebácky sociál, vieš kde sa tlačí tá tvoja strana v EP ? K progresívcom, ty jelito. Ale oni ich nechcú, pretože vedia čo je zač.
NIe tých je iba 150 000 to sú všetci tí čo sú tam naviac a nič nerobia, iba berú 2x také platy ako tí čo robia.
Sme výrazný čistý prijímateľ, do rozpočtu EÚ sme zaplatili za 20 rokov necelých 14 miliárd a naspäť dostali asi 40 miliárd. Najmä eurofondy, ale aj poľnohospodárske dotácie, plán obnovy a ďalšie menšie programy.
Takmer 30% , zväčša tí čo nevedia čo je elektronocká platba.
Nekvituješ, kvíkaš.
Je mu ich ľúto, pretože oni nevedia čo činia.
Zoberie 2 , jedno vlastou hlavou.
Brusel sem posiela, nímandi defraudujú.
Na Ukrajine zarábajú súkromné spol. v rukách ministrov.
Zaplať novým štátnym údradníkom z radov koalície, na rentu a čuš? Čo si si zvolil to máš.
Uzákonila beztrestnosť pre našich ľudí, vyvaľkala zemegulu a zistila že Covid nebol.
Nestačí?
Odporúčame