Pretože neboli blízke Smeru.
Tára-ba to dokázal veľmi rýchlo, ešte ani zákony platiť nezačali a zem sa už búri.
Je zvláštne že strany a ľudia, ktorí tvrdia že globálne oteplovanie a s tým spojené javy neexistujú dokážu presvedčiť čo i len jediného človeka o tejto ich pravde. Ešte zvláštnejšie je, že ľudia ktori volia tietio idivíduá sa potom najviec sťažujú a dokonca obviňujú tých ktorí proti týmto javom bojujú že je to ich vina.
Čo bolo hlavnou témou nesystémových strán pred voľbymi do EU parlamentu? Sabotovať a ničiť zákony na ochranu prírody a klímy. Teraz keď sú tu dôsledky správania ľudí ktorí dostali prírodu tam kde je, tak obviňujú každého iba nie seba.
Spýtajme sa kto je zodpovedný? Vy všetci, najmä tí tradiční slováci čo pália PETky na dvore a v krboch, tí čo jazdia v 2litroch pretože môžu, tí čo ničia prírodu lebo aj ich idol to robí, tí čo vylievajú žumpu cez trativod lebo aj sused to robí, tí čo ich zaujímajú iba ich gágor a peňaženka.
Pre tých jednoduchších, vietor sa rýchlejšie rozbehne po rovine, takže silné verty spôsobili plochozemci, ale má to výhodu, voda steče cez okraj.
Iba idiot si myslí že Pohoda sa stavia vo štvrtok ráno.
Sociálna demokracia na Slovenský spôsob. Vyhraj voľby môžeš všetko.
Za vstup SR hlasovalo 521 poslancov, proti sa vyslovilo 21 a 25 sa zdržalo. Slovenská republika sa tak 1. mája 2004 stala súčasťou EÚ.
Vstupu Slovenska do EU předchádzalo referendum, v kterom se 51,5 % obyvateľov vyslovilo 93,7% pre vstup.
Nepáči sa ti môžeš ísť do krajny zasľúbenej, kde zajtra znamená predvčerom a kde rána sú vždy tiché.
Správne, to bolo pravým cielom tohoto zákona. Teraz ešte niekoľko noviel aby sa čo najviac zneprehľadnil a misioa je splnená. Všetko pre našich ľudí.
Takto rentu zo Sumračnej nedostaneš a klamstvo ti nepomôže. Hlavne sa nehambi za to koho volíš, z tvojho vyviňovania je úplne jasné kto to bol.
Neexistuje horší nepriateľ ako ten ktorý sa tvári že je tvoj priateľ. O charaktere nehovoria reči, ale činy ktoré ľudia ( či už sú politici alebo nie) páchajú. Hlavnou črtou tejto koalície je tváriť sa pred domácimi voličmi aký su protieurópsky a pred EU akí sú PROeurópsky.
Hlupákom to impomuje, Zbabelcov to nabáda k agresivite a hlupákom je to jedno, veď za všetko môžu tí ktorých označí vodca.
Čas by bol , ale mentálne schopnosti chýbajú.
To bude nejaké čudné, Covid na Slovensku nebol. To je oficiálne stanovisko splnomocnenca vlády.
Na plochej zemi Covid nebol, ale je tu jedno vyjadrenie súčasného prezidenta, ktorý pri 2 nakazených uzavrel krajinu a na jeho drahé opatrenia sa ohradila Saková, že je to príliš drahé, vtedy odpovedal : no a čo veď my to platiť nebudeme!
Toto je pravá tvár sociálnej demohracie v podaní Smeru a jeho Hlasu.
Uvedomuješ si že ten blázon zvýšil rodinné prídavky tak ako Smer nikdy predtým a zaviedol rodičovský bonus?
Uvedomuješ si že pridal dôchodcom tak, ako Smer nikdy predtým?
Uvedomuješ si že zvýšil platy učiteľom, lekárom ako Smer nikdy predtým?
Dal peniaze pre žiakov na kúpu výpočtovej techniky, zatiaľ čo Smer vždy všetku PC techniku vytuneloval a dnes robí štátna správa na 20 ročných PC?
Uvedomuješ si, že teraz ťa znovu okrádajú a ešte im tleskaš?
Áno bol tu blázon velmi podobný tomu čo je tam teraz, ale ten nekompetentne rozdával všetkým bez rozdielu strany, tento ide zase iba svojim ľudom!
Ako môžeš rešpektovať keď sa snažia spraviť z protizákonného správania zákonný štandard? Si od nich? Si za to platený aby si to schvaľoval? Ak nie tak na to doplatíš aj ty!
naštuduj si čo je hoax.
„Já si nemohu pomoct,“ odpověděl vážně Švejk, „já jsem byl na vojně superarbitrován pro blbost a prohlášen ouředně zvláštní komisí za blba. Já jsem ouřední blb.
Prečo sa tváriš že rozumieš niečomu čomu nerozumieš? Prečítaj si vyjadrenie ústavného súdu k danému zákonu a nie Ficove prekrútenie tohoto vyjadrenia. Nehraj sa s číslami , toto nie je matematika.
Nedaj sa oklamať od niekto s krvavými očami a zlobou v duši, najmä ak jeho jedinou motiváciu je pomsta a túžba po moci. Ľudia ako ty to pochopia až keď bude neskoro čo umožnili.
tvoj profilový obrázok hovorí o tebe všetko .
ich volič nechápe, ale tlieska. Tak mu kázali.
Aha, tak nám skús predložiť lepší obsah ako zabrániť rozkrádaniu krajiny, neumožniť zločincom konať beztrestne, nedovoliť koalícii ožobračovať obyvateľov, tunelovať štátnu kasu a likvidivať prírodu tejto krajiny?
Asi považuješ za lepšiu tému páliť vatry zvrchovaosti, vytvárať zákony šité iba pre našich ľudí a doživotné renty tým čo si ich želajú. Občanom zostanú dlhy a oči pre plač, nebude dlho a pochopíte čo ste si zvolili a nie len to ešte aj obhajujete ich kroky.
Správne všetci vedia že koalícia sa nezmení, rabovačka bude pokračovať dalej!
Ale dokedy bude ich volič tolerovať túto protištátnu činnosť je len na ňom. Potom sa vyplnia Kočnerove slová : keď nám na to prídu všetkých nás pozatvárajú.
Dobré, ale zbytočne zdľhavé. Navrhovateľ by si mohol zákon prejednať pred zrkadlom sám zo sebou .
Schvaľovanie by mohlo tiež prebiehať v zrkadlovom bludisku ( jedno bývalo zaparkované pred Bojnickým zámkom), aspoň by sa nestalo že budú mať nedostatok poslancov, všetko by obstaral jeden.
Na úplný záver by som ešte doporučil zatrúbiť napr. na Kráľovej holi a všetci občania by sa povinne poklonili, alebo hodili na kolená a čelom sa dotkli zeme po ktorej ich vládcovia chodia.
Tí by mali na oplátku čas páliť vatry a starať sa o svojich ľudí.
Odporúčame