Ja som pred časom prestal do tatier chodiť úplne. Nebudem podporovať ľudí vlastnicich TMR a dalších nenažrancov s politickým kritím Smerohlasu a SNS. Na slovensku je veľa krásnych miest, kde táto svoloč ešte neroztiahla chápadlá. Keď chcem ísť niekam kde si návšetvníka skutočne vážia, majú lepšie služby, rovnako peknú prírodu, dokonca lepšie ceny, tak idem do Álp. Áno v Alpách sú aj milionárske strediská, ale aj tam si dáš kávu za 1,5 kým na Šrbskom plese chcú 3,7 ! Sú tam aj pre našinca vhodné hotely s cenou nižšou a službymi lepšími ako v Tarách. A ako píšeš mantáci tam buď nechodia alebo sa ako šibnutím čarovného prútika správajú "normálne" dodržujú predpisy, rešpektujú značky a pokymy, stoja v rade ak nejaká vznkne. Je cítiť že tam osobné vzory ako správanie na Kapitáňa Semaforoviča neplatia.


