Načo sa venovať občanom keď sa stačítváriť , že niečo robia. Takýto je stav:
ŠU SR - Každý tretí obyvateľ SR poberá od štátu nejaký dôchodok v rámci sociálnej ochrany, poberatelia dôchodkov tvoria 33,2 % obyvateľstva. Je to najviac v EÚ. Celkové sumy vyplatené na dôchodky tvoria takmer 9 % HDP, čo patrí k najnižším hodnotám v EÚ.
Najväčší podiel voličov za najnižšie finančné prostriedky v EU. STčí niečo sľúbiť, potom povedať môže za to Radičová resp. Soros a šup, znovu môžu ísť na futbal za štátne! ešte ich bedač pochváli ako nás dobre reprezentovali !


