Komedianti v akcii.
Zaplatia to všetci, ale voličom Smerohlasu to evidentne nevadí. Úžitok z takýchto pajácov je nulový, náklady astronomické. Socdem v praxi !
Komedianti v akcii.
Zaplatia to všetci, ale voličom Smerohlasu to evidentne nevadí. Úžitok z takýchto pajácov je nulový, náklady astronomické. Socdem v praxi !
"aký postoj bude mať k jednotlivým nomináciám, mám prioritu, ktorá je koordinovaná aj s pánom premiérom Robertom Ficom." Nápis na igelitkách neklamal.
Prepáč, asi máš pravdu. Ale mal by si vedieť že slovenský slovník odpíše: Slovník skrátil hľadané slovo, pretože nenašiel presný výraz.
Iba ak by si písal o hube - Coprinus comatus (hnojník obecný) či o obci Hnojník v ČR (polsky Gnojnik, německy Hnoinik) která se rozprostírá na řece Stonávc.
Povedali v TV Slovan , alebo na facebúúku Smeru?
Trestné stíhanie je vždy reakciou na odhalený tresný čin. Toto bude asi hlavná príčina pogromu na denník N:
DenníkN: "Odsúdili už viac ako 40 zločincov z éry Smeru. Nie sú len spolupracujúci obvinení, nedostali iba podmienky"
Bol si v nedeľu v kostole? Alebo v sobotu na inaugurácii?
Už sa plnia predvolebné sľuby - lacnejšie potraviny ( aktuálny rast 2%), zlacnenie hypoték ( 0%), lacnejší benzín ( SR 1,58 oproti AT 1,59 či PL 1,50),
No toto kde sa stala chyba?
Ano a v čom?
To ako tou rodinkou, spolužiakmi a teraz už aj spolustraníkmi ? To už hej. On evidentne vie čo robí, ale kedy to pochopíte vy čo ste ich volili?
Už nám toho spod nosa predali dosť, čo by si ešte chcel?
Napr.odpadového dreva z našich lesov odchádzalo a po novom bude znovu odchádzať habakuk, ešte že sa hneď za hranicami mení na prvotriedne stavebné a nábytkárske, inak by to bola nedozierna škoda pre tých čo sú za tým! Teraz iba pre štát.
Dobre, že to aspoň on vie keď ty ani netušíš o čom píšeš.
Ako chce súčasný mister po tom ako vyhodil 50 dlhoročných pracovníkov, vo väčšine prípadov celosvetovo uznávaných odborníkov na životné prostredie z roznych postov ochrany prírody SR a nahradil ich tým nekvalifikovaným čo tam prišlo zabezpečiť to čo podpísal? Okrem toho chce prepustiť ešte 30% zamestanacov z rezortu, kde bol pred jeho nástupon 10% podstav!
Držím palce.
Aká nenávisť? Máš krvavé oči a nevnímaš realitu?
Čo som napísal nenávistné, nikoho som neurazil, nikomu nenadávam, niekoho nekopen do g... ako tvoj
kolega z diskusie. Jednoducho som skonštatoval niečo čomu ste vy priložili význam akí si predstavujete.
Máte na to právo, ale prečo toľká agresivita?
Tak to už hej, rovnako silné vyjadrenie ako 2 "najkvalitnejšia" liga na svete.
Teraz už neplatí výzva n azmierenie? Kopeme sa do ... ?
Koľká to inteligancia z tvojej strany.
Chceme slušnosť, tak asi tu je :
Dúfam, že Andrej Danko vysvetlí a ospravedlní sa za incident, ktorý vyprovokoval v stredu večer na pumpe pri Nitre. Podľa svedkov opitý vyrazil veci z ruky mužovi, ktorý tam stál. ‚Čo čumíš‘ provokuje Danko a o chvíľu mobil a cukríky letia vzduchom. Ochranka okolo upokojovala situáciu,“
„Nie, dotyčný pán neoslovoval proaktívne Andreja Danka, čakal na rade k pokladni. Prišiel Andrej Danko, ako veľká voda a mal pocit, že môže všetko. Videli to predavačky, boli privolaní policajti, na pumpe sú kamery,“
Neviem, čím sa previnili iní, keď dookola musia na svoju adresu počúvať nadávky a útoky. Fakt v stredu neprišlo žiadne poučenie a miesto normálnosti ide pán Danko a Blaha, žiaľ už aj minister vnútra do väčšej agresivity? Oponentúra môže byť vecná, nesúhlas normálny. Ak chceme…,“
Z hľadiska netolerancie daleko vedie súčasná vládna koalícia. Keď sa povie kotlebovci, všetci vedia o čo ide čo hlásajú a čo robia. Keď sa povie sociálny demokrati, tak ani jej členovia sediaci vedľa seba v poslaneckých laviciach nevedia čo to je, ako sa to prejavuje a už vôbec čo sa pri tom robí. Iba vedia že za vodcu a peniaze spravia všetko, mali to aj na bilbordoch.
Som rád , že si vážiš. Ešte pochop.
Pre socializmus bolo hlavne typické zatváranie oponentov, niekedy dokonca do uránoých baní!
Legislatívne sa k tomu približujeme a naberáme na rýchlosti. Všetci komuniosti sa báli a boja oponentov.
Ja si myslím, že nemyslíš, iba papagájuješ, prekrácaš, zavádzaš a dokonca otvorene klameš.
Aby si vedel čo je SATIRA : Satira bolo pôvodne označenie posmešnej básne ako samostatného žánru poézie; dnes je to označenie umeleckého (najmä literárneho) diela rozličných druhov, ktoré pomocou výsmechu, irónie a sarkazmu útočne a odmietavo kritizuje nedostatky či chyby spoločnosti, v širšom zmysle aj jednotlivcov, príp. iných javov.
Nech sa páči, normálni ludia tu chcú žiť.
Odporúčame