Ale vedia len im nevyhovuje, resp.vyhovuje, ale iba ak sa im to hodí.
Ale vedia len im nevyhovuje, resp.vyhovuje, ale iba ak sa im to hodí.
"Predstavitelia Smeru-SD zopakovali na nedeľnej tlačovej konferencii potrebu rešpektovať iný názor" - prečo ho nerešpaktujú oni ?
Vyjadrenie „To bola naozaj čistokrvná nenávisť vo svojej absolútnej podobe,“ úplne sedí. Na väčšinu vyjadrení politikov Smeru ( vínimkou bolo iba zopár vyjadrení R.Kaliňáka tesne po atentáte, časom sa to zase vrátilo) a tzv.SNS voči novinárom, opozícii, exprezidentke a každému kto s nimi nesúhlasí. Čo tak začať sebareflexiou a potom rovnaké vyžadovať od ostatných? Alebo pre nich to neplatí?
Čo mi to len pripomína? Každým výrokom, každým prijatým zákonom sa približujeme stále viac a viac.
Naozaj chceme takto dopadnúť?
Načo je nám NIHO ?
Kotlár s podporou Dolinkovej presadí Ivermektín a vodku s Bromhexinom na všetko! Ušetríme miliardy.
Kde tie potom skončia?
Volič Smeru , tlieskaj , raduj sa , toto si chcel!
Keby len prezidentská.
Všetky vládne posty a stoličky na ministerstvách, úradoch, dozorných radách, ... NAŠI ľudia môžu.
Načo toľko cavikov kvoli niekomu kto sa bojí ísť medzi ľudí?
Nestačilo to spraviť priamo v prezidentskom paláci a neblokovať pol Slovenska? Keď si zoberieme akú pozíciu bude nový prezident mať, nie je čo oslavovať:
„Podobne ako pri iniciatíve zvoleného prezidenta o okrúhly stôl politických strán. Peter Pellegrini to nebude mať jednoduché. Na jednej strane budú vládne strany počítať s jeho automatickým podpisom pod spornými zákonmi, na strane druhej budú využívať príležitosti, ako mu dať vedieť, že ním vlastne svojím spôsobom pohŕdajú,“ skonštatoval.
Teraz sa musí p.Prezident ukázať čo je zač. A svojím starchom ísť medzi ľudí nezačal vôbec dobre.
Svoju úbohosť si už vyjadril. A čo teraz?
Pôjdeš tú o mieri, alebo tú o ukľudnení spoločnosti?
Zamyslel si sa niekedy? Tak všeobecne, nad tým čo sa deje doma, vo svete a hlavne nad sebou?
To máš tak keď sa smažíš polodebilovy vysvetliť ekonomické základy.
Vieš aký je rozdiel mdzi debilom a polodebilom? Debil ma iQ50 polodebil polovičné a ešte si myslí aký je frajer.
Ty si úplne mimo.
I.pilier nezabezpečuje nikomu nič. Tento iba rozdeľuje aktuálne vybraté peniaze od pracujúcich ľudí tým ktorí nepracujú ( dôvody sú rozne). Ak nebude nikto robiť - o čo sa táto vláda svojimi krokmi vehementne snaží, nebude nikto platiť odvody a nebude existovať I.piler, potom nebude ani žiadny dôchodok z I.pilera ani žiadny 13.14..15. dôchodky.
To ťa v lese neučili?
TO nie je možné!
On iba chránil sporiteľov, popri tom pil kolu.
Kapela Sloboná Európa už dávno spievala - Analýza dokázala hovno.
Smer od r.2006 kedy začal vládnuť analyzuje, analyzuje a dokázal presne to čo sa spieva v tej piesni.
Ak sa II. pilier zruší, tak sa s peniazmi v ňom stane presne to isté ako s každými peniazmi ktorých sa táto strana dotkla.
Vieš čo zanmená slovo povinný? Aby si vedel o čom hovoríš - takto to funguje:
Každej fyzickej osobe, ktorej vzniklo prvé dôchodkové poistenie po 1. máji 2023 (napr. prvý raz sa zamestnala) a ktorá zároveň nemá viac ako 40 rokov, vzniká automatická účasť na starobnom dôchodkovom sporení . Takáto osoba môže uzatvoriť prvú zmluvu o starobnom dôchodkovom sporení s ktoroukoľvek DSS do 180 dní odo dňa vzniku jej prvej účasti na starobnom dôchodkovom sporení. Ak tak neurobí, DSS jej určí Sociálna poisťovňa. Účasť v II. pilieri po automatickom vstupe nie je povinná , sporiteľ má možnosť z tohto systému do dvoch rokov od vzniku prvej účasti na starobnom dôchodkovom sporení vystúpiť a zároveň bude mať právo do II. piliera opäť raz dobrovoľne vstúpiť, najneskôr do veku 40 rokov.
Samozrejme že budeme a ešte mu schvália aj doživotnú rentu.
Voliči sledujte čo ste si zvolili.
Nie len že nebude zvyšovanie miezd, ale rekreačné poukazy zvýšili cenu za ubytovanie. Všade, kde sa dá uplatniť pokaz sa v priemere zvýšili po zavedení tejto nesystémovej blbosti ceny o 40%!
V konečnom dôsledku človek zaplatí "zo svojho" o 20% menej ale poskytovateľ má takmer dvojnásobný zisk!
A poznáš aj rodiny ktoré nikam nechodia pretože pracujú vo firme ktorá má do 49 zamestanacov?
Pozri si všetky rodinné firmy politikov a ukáž mi jednu jedinú ktorá má viac ako 49 ľudí!
Nepočúvaj čo sa ti smežia nahovoriť, porozmýšlaj čo ti nepovedali. Chcú rozhodovať o financiách ktoré im nepatria, ktoré nevytvorili a v prípade že niečo vytvorili, tak ich sa to netýka. Oni neplatia. Doplatia na to všetci ostatní - poctiví zamestnávatelia, ich zamestananci a nakoniec celá spoločnosť.
Tešte sa čo ste si zvolili.
Čo na toto povedať?
Takto to vyzerá keď "vládnu" tvory čo nikdy nič nevytvorili. Vlastne vytvorili - ministerstvo cestovného ruchu.
Zoberiem to presne z opačnej strany ako by sa žiadalo. Tvory z SNS, prečo diskriminujete zamestanancov z firiem do 50 ľudí? Pretože všetci máte práve takéto s.r.o.čky !
Štát nie je schopný zabezpečiť ani riadne vlastné, fungovanie, tak nechá firmy zaplatiť okrem daní aj dovolenky zamestanancom, teraz aj ich rodičom. Čo príde potom, ujovia, tety, bratranci, susedia, náhodní okoloidúc? Uvedomujete si že tento príspevok vo velkej časti firiem blokuje zvyšovanie platov a iné benefity?
Neuvedomujete, na to by ste museli mať to čím sa to dá.
Ako môže "aspon trochu vypnut" niekto kto nikdy nebol zapnutý?
Odporúčame