Iba pre tých menej chápavých zopakuijem ešte raz :
Rešpektovanie ukrajinskej nezávislosti a jej hraníc. Rovnako sa zaviazali nepoužiť vyhráženie sa silou, alebo silu samotnú voči Ukrajine.
Bodka.
Iba pre tých menej chápavých zopakuijem ešte raz :
Rešpektovanie ukrajinskej nezávislosti a jej hraníc. Rovnako sa zaviazali nepoužiť vyhráženie sa silou, alebo silu samotnú voči Ukrajine.
Bodka.
Prestante si tu klamať a pozrite sa na fakty:
14. januára 1994 sa v Moskve zišli Bill Clinton, Boris Jeľcin a vtedajši prezident Ukrajiny Leonid Kravčuk, aby podpísali dohodu, v ktorej Kravčuk deklaruje pripravenosť Kyjeva vzdať sa jadrových zbraní, Rusko sľubuje s Ukrajinou jednať ako s nezávislým štátom a USA zas finančnú pomoc Ukrajine.
Celý proces vyvrcholil podpisom Budapeštianskeho memoranda 5. decembra 2004. V ňom sa trojica vyššie spomínaných politikov plus britský premiér John Major dohodli okrem iného na zničení ukrajinského jadrového arzenálu výmenou za rešpektovanie ukrajinskej nezávislosti a jej hraníc.
Rovnako sa zaviazali nepoužiť vyhráženie sa silou, alebo silu samotnú voči Ukrajine a nevyvíjať ekonomický nátlak na Ukrajinu v snahe ovplyvniť jej politické smerovanie. Francúzsko a Čína sa k memorandu pripojili v osobitných dokumentoch.
A teraz si skúste odpovedať, na koho strane je právo.
Lenže ty evidentne nevieš v akej je Putin situácii. Zastavenie kohútikov s plynov by sa rovnalo utahovaniu slučky na jeho vlastnom krku.
Rusko sa sneží predať čo najviac plynu a preto chodí po celom svete a najmä Ázii a doslova prosí, aby od nich plyn brali. Čína sa im smeja a kupuje plyn len tesne nad ekonomické náklady na ich ťažbu a nenápadne zaberá ruské aktíva na čo do budúcna Rusi doplatia. Postupne sa stávajú vazalmi Číny a nemôžu s tým nič spraviť, bude iba horšie.
Vulgarity sú zbytočné.
Každý vie ako sa chová a podľa toho aj večer zaspáva. Bohužiaľ je tu aj 30% ľudí ktorí si myslia že spoločnosť sa buduje podporou extrémizmu a neschopnosti, ktorá v konenčnom dôsledku vedie k poklesu ich životnej úrovne. Najsmutnejšie je na tom to, že sa nikdy nedovtípia, že aj oni sú za stav spoločnosti zodpovední.
Novinári, rovnako ako každý príčetný človek vidí čo SmeroHlas sľuboval pred volbami a čo teraz robí.
Zaujímavé že to nevida aj ich voliči.
Selektívna slepota?
Nezdaniiteľná časť základu dane bola tak vysoká, že pokryla celoročný príjem človeka s minimálnou mzdou. To platilo ešte v roku 2010.
1. vláda Smeru : od 4. júla 2006 do 8. júla 2010.
Ministerstvo financií nateraz neuvažuje so zmenou výpočtu nezdaniteľnej časti základu dane na daňovníka.
Ešte štastie, že máme sociaálnodemokratickú vládu mysliacu na svojich voličov.
Ministerku Šimkovičovú pobúrili ocenené knihy.
Aké milé, a aj si ich pozrela a prečítala, alebo sa iba pobúrila?
Desiatku Najkrajších kníh Slovenska vybrala medzinárodná porota spomedzi 200 prihlásených titulov.
Čo si to dovolili, ako mohli vybrať niečo bez súhlasu SNS a TV Slovan?
To je Škandál, treba to riešiť!
Kto čaká ten sa dočká.
Bolestná strata pre Rusov: Ukrajinci im odpálili hlavný muničný sklad na Kryme, prišli aj o stíhačky
TY máš zaujímavé uvažovanie.
To sa môžeme začať pýtať čo vybudovali učitelia, lekári, vedci, politici, úradníci, policajti, colníci dokonca aj smetiari, skladníci, predavači, ...
Podľa tvojho uvažovania dôchodky poberajú iba tí čo zhmotňujú?
Ak by to nespravili, tak by sa stalo čo? Odviedli by ich ako toho ruského brankára do armády a na Sibír?
Alebo by išli rovno na frontu ako tí čo nesúhlasia s tým čo Báťuška robí?
Tým čo ho žerú evidentne áno. A ešte sú aj spokojní s tým že ho dostávajú sparené.
RuSS zaútočil na nepripraveného. Zákerne. Zozadu.
Čuduje sa tomu ešte niekto?
Vrúcne ti ďakujeme za tvoj nadmieru inteligentný a vše obohacujúci príspevok.
Politika do športu nepatrí, preto sa v RuSSku deje toto:
Pred otváracím zápasom sezóny medzi CSKA Moskva a Ak Bars Kazaň hokejisti moskovského klubu nastúpili na predzápasové rozkorčuľovanie v dresoch s písmenom Z, ktoré symbolizuje podporu ruskej vojenskej agresie proti Ukrajine. Okrem písmena Z sa na dresoch, ktoré mali na sebe oblečené hráči CSKA Moskva, nachádzal aj symbol ruských polovojenských jednotiek bojujúcich na Ukrajine. Konkrétne ide o polovojenskú jednotku s názvom Española.
Medzi najznámejších členov jednotky Española patrí bojovník bojových umení Michail Turkanov, ktorý je známy svojimi tetovaniami s hákovým krížom či s inými nacistickými symbolmi.
Vo vyhlásení CSKA sa píše: „Gesto pred zápasom bolo venované statočným bojovníkom z vojenskej organizácie Española, ktorí nezištne bránia našu vlasť na najhorúcejších miestach frontu, sú ochotní obetovať svoje zdravie a riskujú svoje životy. Española je jedinečná jednotka, ktorá spája športových fanúšikov z celého Ruska.“
Prečo klameš?
Viac ako 30 percent Slovákov verí tvrdeniam, podľa ktorých sú spoločenské procesy a udalosti výsledkom utajenej snahy malých skupín občanov s cieľom poškodiť väčšinu. Vyplýva to z dotazníkového prieskumu Sociologického ústavu SAV.
V jednom máš pravdu, nie je členom vlády iba bol SNSkou nominovaný na ministerstvo. Aj to mu stačí aby si myslel, že je nad ostatnými občanmi.
Lukáš Machala generálny tajomník služobného úradu ministerstva kultúry nepovažuje za podložené, že Zem je guľatá. „Boli ste vo vesmíre? Vy ste neboli, ja tiež nie, neviem,“
Odpoveď je jednoduchá. Áno, Zem je guľatá, niet o tom žiadnych pochýb.
Čítajte viac: https://closer.sme.sk/c/23323959/tri-dokumen…
Posledný koment k tejto jednoduchej téme a pre jednoduchších prispievateľov:
KOHO v vás platí zamestnávateľ za to , že robíte to čo v práci nemáte a škodíte zamestnávateľovi?
Odpovedzte si a potom sa zamyslite čo tu propagujete. Ste trápny.
Som rád že aspoň čítať vieš. A ak ťa tá pravda bolí tak si na dobrej ceste pochopiť ako si sa nechal oklamať.
Zase klameš.
uff, ty si ma teraz dostal !
Odporúčame