Teraz aj ja uznávam že bola chyba nechať obyvateľstvo zatvorené počas pandémie. Brániť evolúcii by sa nemalo. Možno by sa počet obyvateľov Slovenska znížil aj o tretinu, ale je vysoko pravdepodobné že tí jedinci ktorí by prejavili vyššiu inteligenciu a chránili by sa z vlastného rozhodnutia by prežili a tých ostatných by poriešila evolúcia. Kto sú tí ostatní je zrejmé a bolo by to ich vlastné rozhodnutie. Každopádne by to znamenalo, že by napr. v diskusii na Pravde nebol možno žiadny ruský kolaborant, antivaxer a podobné existencie, ktoré sa príroda rozhodla pandémiou odstrániť v čom jej ale bolo zabránené. A preto tu môže autor vypisovať o štátnom násilí :).
Mimochodom k P.S., autor blogu tvrdí ako sú odlišné názory v našej krajine nepovolené, je potom naozaj zvláštne že jeho blog Pravda bez problémov zverejnila :). Niet nad to poprieť sám seba :).


