20:09 volodd
Tešíme sa, čo na nich vytiahne.
Na Sulíka je toho dosť, napr.
20:09 volodd
Tešíme sa, čo na nich vytiahne.
Na Sulíka je toho dosť, napr.
Igor jej dal najavo, čo ona pre neho znamená.
ON je predsa viac, ako sorošovka.
Kto čím bojuje, tým zahynie.
Želám mu, aby si na vlastnej koži zažil tie svinstvá, ktoré robil iným.
Fico bol ako štvaná zver. A pritom "slušnoľudia" organizovali MAJDAN.
https://www.eurorespekt.sk/pan-toth-rozposla…
A Sulík si behá po slobode a vydiera?
Ktosi na inom blogu poradil, že mu treba urobiť test THC.
Prečo sa "ctení" novinári nepýtajú "cteného" Matoviča?
Boja sa?
Veď im chystajú zákon o nedotknuteľnosti novinárov?
++++++ Archibald, venuješ sa tejto téme a dávaš dobre príspevky
A čo jeho hra s prstami pri stole, pred novinármi...
Potrebujeme zaviesť test na alkohol a drogy pre politikov. P-rezidentka je k drogám tolerantná, ale my, voliči ich neplatíte na to, aby za naše peniaze chodili sfetovaní
Trezedman: Kolaboranti a vlastizradcovia sú podľa teba "tí slušní ľudia"?
My na Slovensku už máme pomerne čerstvé skúsenosti, KTO sú tzv. "slušnoľudia".
Ďakujem, NECHCEM!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/16/jan-c…
Čarnogurský (?) alebo niektorý bloger (?) v príspevku potvrdil, že Dzurinda naďalej robí politiku v prísnom utajení.
Pred voľbami ma bude zaujímať hlavne strana, ktorá bude mať v programe zmenu volebného systému.
Ktorá bude
1. ZA LIEČBU
2. ZA SLOBODNÝ VÝBER VAKCÍNY
3. ZRUŠÍ respirátory a vráti sa radšej k rúškam
A hlavne NIKDY nedám svoj hlas strane, ktorá má v europarlamente lokajov/lokajky.
Budem voliť stranu, ktorá má v programe zahraničnú politiku orientovanú na 4 svetové strany
Nikdy: PS, Hlas, SaS, Oľano, Za ľudí, Sme rodina
Odporúčame