Prišiel mi na rozum článok pána Murína.
Vo viacerých príspevkoch poukazujem na absurditu, že za 65+ pripočítajú 4 osoby.
Ochoreli naši známi v SNV, takže mesto má +8 pozitívnych.
V nemocnici je jeden z nich....
Sú to takí očkovači proti chrípke, testovači, ...
On je onkopacient. Nakazil sa v nemocnici.
V deň príchodu horúčka 38,6 nevládnosť.
Žena ho odviezla naspäť. Už zistili pozitivitu aj u nej. Ponuku, že mu pošlem Ivermectin ona odmietla. On je stále v nemocnici, ide to s ním od 10 k 5.
Aj takí sú ľudia!
Hlavne že sa chceli pri prvej možnej príležitosti očkovať proti covidu.
Máš depku?
Čo ťa nutká ohroziť svoje zdravie???
Váž si seba a neriskuj.
Ivermectin to istí.
Strach je najhoršia emócia.
Povedz Malinová, čo môžme robiť.
Už na liečbu rezignovali politici, novinári a progresívna chamraď vyrábajú antikampaň.
Protestovať sa nedá.
Ešte budeme cca 1 rok v núdzovom stave.
A zrejme sa mi už nepodarí vysťahovať sa..
Sme ako v severnej Kórei.
Nájde sa vôbec medzi poslancami JEDEN, ktorý podá trestné oznámenie na GP?
Možno už len právnik Weis.
Rúška, ktoré nám vnucovali boli vraj dobré.
Tak sa vráťme k nim.
V respirátore cítiť ZÁPACH a človek sa ledva vyplazí z obchodu.
Štefan, blog plný informácií, úprimný, vďaka.
Na Slovensku sa nedá žiť.
Zaujímavé by bolo prečítať si niečo zo života Rumunov, aj tvoj názor, ako funguje sociálny a zdravotný systém, školstvo, kultúra.
Postavenie mimovládok do pozície zahraničného agenta ako v Izraeli, v USA a najnovšie v Rusku je správny krok.
Letanovská u mňa stratila dôveru tým, že na JEDINEJ jednej tlačovke verejne uznala účinnosť Ivermectinu a potom sklopila uši a zaradila sa k ostatným Žaluďom, pre ktorých je účinná liečba a bezpečná vakcína geopolitická zbraň.
Pritom na TB potvrdila, že Ivermectin treba nasadiť ihneď po prepuknutí nákazy prostredníctvom všeobecných lekárov.
U mňa je to len zbytočná poberačka poslaneckého platu zbytočnej kiskoidnej strany.
jjhc:
Neneguj tieto príspevky, ak nechápeš tak radšej čuš.
Človek NEMUSÍ byť LIEČENÝ a žije v pohode aj s chorobou, indispozíciou, bez príznakov a JE JASNÉ, že prejde dotazníkom a ZAOČKUJÚ ho.
Čiže mu privodia SMRŤ.
Rozhodol sa pre vakcínu dobrovoľne.
Dá sa teda povedať tak ňu treba.
Ak je príčetný, mal vedieť, do čoho ide.
jjhc: PREČO teda očkujú takýchto indisponovaných ľudí????
Nie je jediná, ktorá umrela.
Koľkí dôchodcovia mohli ešte žiť....
Tají sa, koľkí umreli.
VLÁDA NELIEČI, klame, že neexistuje liek.
Resp. straší jeho nežiadúcimi účinkami.
A zároveň kľudne očkuje vakcínami so SMRTEĽNÝMI vedľajšími účinkami.
Z nepochopiteľných dôvodov je stále veľké množstvo ľudí, ktorí si chcú dať zničiť zdravie týmito vakcínami....
To budú tí, ktorí PONÚKNU AJ VLASTNÉ DETI za pokusné myši.
Mnou otriasla informácia, že chcú očkovať deti.
Prosím všetkých, aby NEVOLILI NIKOHO Z VLASNEJ KOALÍCIE.
Nevoľte tých, ktorí nás násilím aj za cenu porušovania ľudských práv a pošliapania Ústavy DRŽIA ZAVRETÝCH, tých, ktorí podporujú očkovanie západnými život ohrozujúcimi vakcinami, tých, ktorí NELIEČIA, ruinujú hospodárstvo, kradnú a nás, ktorí ich PLATÍME chcú značkovať ako dobytok.
Na toto netreba zabudnúť.
Ak sa nejakou náhodou niekedy dostane Oľano
do parlamentu, treba arogantne zhadzovať ich návrhy zo stola, škrtať z programu, povyhadzovať ich z vládnych výborov.
Nemilosrdne.
19:36, presne. Letanovská dala AŽ 1 TLAČOVKU o liečbe, rovnako aj HLAS (EŠTOK) a koniec!
Pôjdu ku korytám k progresívnym fašistom.
20:14 ty si sa s kým zrazil?
Veď kým by dovládli títo idioti museli by sa prekresliť mapy.
SLOVENSKO NEBUDE EXISTOVAŤ, vy šmejdi rozmrháte aj posledné centy na testy.
NELIEČITE, OŽOBRAČUJETE NÁROD
A BEZ NÚDZOVEHO STAVU A POLICAJNEJ, DOKONCA VOJENSKEJ ŠIKANY ANI NEVYLEZIETE MEDZI ĽUDÍ. Banda
Neviem isto koľkých Slovákov potešilo, že ponížil
húfnicu. Určite väčšinu!
Odporúčame