Úžasný blog, gratulujem++++++++
Ale rovnako nebezpečné je PS SPOLU.
Úžasný blog, gratulujem++++++++
Ale rovnako nebezpečné je PS SPOLU.
++++++++ Antabus (PS: vieš o tom, že alternatívne skúšajú liečbu kovidu Antabusom? Zdroj: Universum, Kupředu do minulosti)
Politológ, niežeby si nemal pravdu, len ja sa ti voľáko bojím predčasných volieb....
Ľudia sú schopní voliť SaS, PS SPOLU, Oľano, možno aj Smespodinu a Žaluďov.
Možno voľby vyhrá Hlas...
A bude Hlas v pozícii, že by si mohol vyberať koaličných partnerov?
Zachrániť to môžu len logicky mysliaci voliči, ktorí budú voliť ĽSNS, Republiku a hlavne SMER.
Trezedman, ty žiješ asi na Marse, nie na tomto svete...
(Usákovo ti asi riadne prežehlilo mozgové závity. Ty keď tresneš príspevok, tak to stojí za to)
Údajne poslanec Osuský nakazil kovidom svoju ženu, doktorku, zaočkovanú!
A ešte otázka: Malinová, nebol to náhodou Mikulec, kto zablokoval stránku http://www.ivermectin.sk ?
Dnes v relácii O 5 minút 12 bol napadnutý Erik Tomáš, ŽE PREDSEDA HLASU BLÚZNIL a chcel posielať ľuďom do schránky vitamíny a IVERMECTIN. Bohužiaľ už neviem, ktorý z opozičných poslancov to bol, zrejme úderník Šípoša (nechce sa mi to dohľadať).
Zároveň pre objektivitu ĽSNS posiela vitamínové balíčky a Kotleba ponúka núdznym Ivermectin (60 balení zohnali). Po Ivermectine volá Blaha.
Ja len tak z nostalgie: Ficovci kradli, ale mne sa žilo dobre. Títo kradnú tiež, bránia v liečbe, resp. NELIEČIA a mne sa zle žije.
Nebudem voliť Hlas, SaS, Žaluďov a ani s pištoľou pri hlave PS SPOLU.
V tejto chvíli, po tom, čo vláda hrubo zneužila práva, je vhodné použiť zdravý rozum.
Všetky opozičné strany by sa mali spojiť a vykopať všetky koaličné strany z parlamentu.
Nehľadiac na predsudky, spojiť sily a nájsť spôsob, ako to urobiť.
Použiť všetky mozgy, ktoré na to majú. Harabin, Fico a kľudne aj Republiku a ĽSNS.
Len sa zbaviť týchto lúzrov.
Dusor Ty si róm?
Ak by sa PS SPOLU dostalo do vlády, to by bol KONIEC
A je to tu!
Najhoršie čo sa môže stať.
SaS, Hlas, PS spolu a Žaludi
Odporúčame