n emal som ziadny iny nick -ja tu vystupujem pod mojim niskom od 1998 roku..Migranti sa nezhlukovali pred vstupom ruska do konfliktu.V tom ti nemozem dat za pravdu.Kazdy migrant ktory prisiel sa odvolaval a ziadal o azyl prave na skutocnosti ,ze rusi do knfliktu vstupilia na tom zaklade im aj azyl udeleny bol -a v tom spocival mechanizmus spustenia migracie.Aj ked samotnym spustatelom bolo Nemecko s A Merkel +Bruselski alkoholici M.Schulz a J.C. Juncker.
Co sa tyka obchodovania s Kaddafim-peniaze nesmrdia!To znamena ,ze je smiesne posudzovat niekoho podla toho s kym obchoduje.To iste plati o poziciavani dolarov.O tom ci bola Libya najbohatsi stat sa da diskutovat .Nie Libya ,ale Kaddafi bol Libya a on nie Libya bol najbohatsi stat v Afrike.a to sa mu stalo osudnym.Diktatori neumieraju na starobu a ked ano tak len velmi zriedka.

