nastuduj si znenie "dohody" ktoru EU a Obama uzavreli s Iranom a potom tu vypisuj tvoje mudrovance.V tejto zalezitosti 100% s Trumpom suhlasim.
Uzavriet dohodu z niekym ktory otvorene sniva o atomovej bombe s ktorou sa vyhraza vymazat z povrchu zemskeho susedny stat s tym ze po uplynuti 5 rokov uz moze oficialne pracovat na vyvoji tejto bomby je vyslovena hlupost.
Treba si uvedomit ,ze tym im na 5 rokov zarucujeme finacovanie vyvoja tejto bomby vymenou za dodavky ich ropy.
Donald je za dohodu ,ale s tym upustia navzdy zvyvojom A-bomby,nie iba na 5 rokov!V tom vidim spravnost jeho poziadavky.

