pozdrav z nemecka magian.Ta"hypervykonna "ekonomika,melie z posledneho.AFD sa stala 2 najsilnejsou stranou v krajine,preferencie SPD sa prepadaju a to takym tempom ,ze sa uz sudruhovia aj boja volieb v kazdej spolkovej krajine.V buducich volbach ich caka katastorofa-ale komu jnie je rady tomu nie je pomoci........................

