Opozícia kritizuje Ficov prejav. Sklamanie, hovorí Šimečka. Sme tam, kde sme boli pred atentátom, pridal sa Korčok
To opozícia stvorila R.Fica, ona si ho uhnietla v kotli nenávisti a mediálneho štvania. Deštruktívna kritizuje všetko čo urobí a povie,búri proti všetkému, s jediným cieľom- odstaviť ho a zničiť. Oni si vypestovali protivníka s tvrdým brnením, ktorý sa zaťal , ktorý čaká na zákerný útok a bojuje aj keď nemusí.Oni stvorili a naštartovali tento stroj , ktorý ich valcuje. Zatkli ho v priamom prenose na predvolebnom zhromaždení, štvú proti nemu EP, aj za cenu poškodenia vlastnej krajiny, pripravili ho o politických súputníkov, o rodinu, chceli ho zabiť ?!.Hovoria o orbanizácii? Opozícii sa stalo horšie - zmatovičovatela ! Keď počúvame Grolinga,Holečkovú aj demagogického Šimečku ako s prehľadom zavádza..Vláda má ,samozrejme svoje excesy a figúrky, ktoré treba kritizovať, aj brzdiť ...ale konštruktívne. Keď sa kritizuje všetko, aj dobré úmysly a rozhodnutia, uráža a zhadzuje-je to iba hlúpa a už únavná vojna.