Môžeme si myslieť , že by to mal byť diplomat, ale možno sa kariérrnym diplomatom " namáčať" s antimeinstreamovými témami "nechce".Politici a vlády sa totiž menia , no kariérny diplomat zostáva. Blanár neBlanár - vláda ešte nevznikla a tento (tendenčný , ironický , zosmiešňujúci)"komentár" sa len pridal k hlavnému prúdu, ktorý ako na rozkaz dehonestuje jej budúcich členov. Nie sú " naši", tak nedostanú nie100 dní pokoja , aby ukázali čo vedia,oni nedostanú ani hodinu..Pravda stráca dych. Je pomalá a jednostranná , chýbajú mnohé aktuálne informácie, inteligentné analýzy a ai komentáre.

