no, a už sme došli.... Došli silácke reči a svalnaté slová, že p. Čaputová, Heger...? Včera expert vypočítal, že nie sme v stave nahradiť ruské suroviny, plyn viac ako na 70% a to nebola reč o cene ! A aký by to malo dopad na výrobu a na ceny všetkého, Takú inflačnú špiráli sme tu ešte nemali. Majú urobenú analýzu o kolko by reálne padli platy , dôchodky, sociálne dávky......Reči sa vedú ...ale je sa chlieb,... hovorievali st. Slováci.


