Otrasné ! Čo je toto za svet : zaplatíte leteckej spoločnosti za letenku, a oni Vás do lietadla nepustia, lebo potrebujú sedadlá pre policajtov, v horšom prípade Vás z neho vyvlečú násilím, lebo ju predali ešte dva-trikrát niekomu inému, alebo nastúpite do leitadla, začnete diskusiu s letuškou a oni Vás na jej pokyn vyvlečú von ako zviera na porážku a v cele Vás zabiju. Len tak , so srandy. A potom ešte nie sú schopní zobrať za to zodpovednosť, klamú, falšujú záznamy a zatĺkajú, pozastavia si funkcie, do ktorých sa, keď to prehrmí, pokojne vrátia. Je hanba leteckej ( ktorej?) spoločnosti a naozaj hrozná hanba bruselskej polície, v " Hlavnom meste" ... EU !


